آموزش پیشرفته نرم افزار ایلاستریتور

امروزه افراد زیادی علاقمند به شرکت در دوره آموزش پیشرفته نرم افزار ایلاستریتور هستند اما اطلاعاتی در این زمیه ندارند، از این رو ما این مقاله را برای علاقمندان این نرم افزارآماده کردیم. امیدواریم که این مطلب مفید و موثر برای شما عزیزان باشد.

ایلوستریتور یکی از محصولات کمپانی ادوبی است که اولین بار در سال 1987 منتشر شد و از آن زمان تا به امروز مرتب به روز رسانی شده و ویژگی ها و امکانات جدیدی به آن اضافه شده است. اکنون این نرم افزار بخشی از مجموعه Adobe creative Cloud است. Adobe Illustrator معمولاً برای ایجاد اسناد دیجیتالی و چاپی مانند کارتون، لوگو، تصاویر، نمودار و چارت استفاده می شود. این برنامه، یک برنامه نرم افزاری است که می تواند برای بهینه سازی گرافیک در سطح حرفه ای استفاده شود و به کاربر اجازه می دهد انواع مختلف تایپوگرافی را ایجاد کند. این موضوع هنگام استفاده از طراحی لوگو، در ایجاد اینفوگرافیک برای کاربر بسیار مهم است. Adobe Illustrator همچنین برای ایجاد آیکون در ماکت، آیکون صفحه وب و نماد برنامه استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد آموزش نرم افزار ایلاستریتور

کاربردهای ایلاستریتور

آموزش پیشرفته نرم افزار ایلاستریتور

  • تصویرسازی با ایلوستریتور: ترجمه Illustration به معنی تصویرسازی است و اگر به نام نرم افزار ایلوستریتور (adobe illustrator) توجه کنیم می توانیم درک کنیم که اساسا این نرم افزار جهت تصویرسازی، برنامه ریزی و اجرا شده است
  • طراحی کاراکتر با ایلوستریتور: طراحی کاراکتر در ایلوستریتور همانند تصویرسازی یکی از تخصصی ترین کاربردهای این نرم افزار است. بسیاری از تصویرسازان از این نرم افزار برای طراحی کاراکتر های خود استفاده می کنند. با توجه به امکانات گسترده ای که این نرم افزار در زمینه تنالیته های رنگی در اختیار تصویرساز قرار می دهد می توان گفت یکی از قدرتمند ترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و اجرای کاراکتر است
  • طراحی لوگو با ایلوستریتور: از نرم افزارهای کاربردی برای گرافیست ها ایلوستریتور است. و از زمینه های تخصصی دیگر ایلوستریتور(adobe illustrator) طراحی انواع لوگو و آیکون ها و پیکتوگرام ها است. با توجه به قابلیت های عالی این نرم افزار برای ایجاد فرم های ساده و یا پیچیده از مورد علاقه ترین نرم افزار ها برای گرافیست ها است.
  • طراحی هویت بصری با ایلوستریتور: از زمینه های بسیار کاربردی می توان به طراحی هویت بصری برای برند های مختلف است. کیفیت بی نهایت نرم افزار ایلوستریتور(adobe   illustrator)  این نرم افزار را در این زمینه نیز بسیار کاربردی کرده است
  • طراحی بسته بندی با ایلوستریتور: تقریبا بدون نرم افزار ایلوستریتور کار یک گرافیست در بازار غیرممکن یا بسیار سخت است. از زمینه هایی که می توانید از از ایلوستریتور استفاده کنید طراحی ظاهر بسته بندی است.
  • و…

دوره آموزش نرم افزار ایلاستریتور

آموزش پیشرفته نرم افزار ایلاستریتور

امروزه مراکز متعددی اقدام به برگزاری دورهای آموزش نرم افزار ایلاستریتور کرده اند. اما یکی از نکاتی که برای علاقمندان به شرکت در این دوره ها مهم است این است که علاوه بر آموزش حرفه ای و پیشرفته این نرم افزار، مدرک معتبری نیز دریافت کنند. چرا که در کنار داشتن مهارت و دانش وجود مدرکی معتبر برای ورود به بازار کار بسیار اهمیت دارد. بنابراین اکثر علاقمندان در این زمینه به دنبال مرکزی می گردند که هم به طور پیشرفته نرم افزار ایلوستریتور را آموزش بدهند و هم مدرک معتبری نیز اعطا کنند.

ما به شما دوره های آموزش نرم افزار ایلاستریتور مرکز مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از معتبر ترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزشی در کشور می باشد. مدرک معتبر مجتمع فنی تهران یکی از معتبرترین مدارک مراکز آموزشی ایران در مجامع بین المللی شناخته می شود، دلیل این اعتبار سطح بالای دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران و نمایندگی های آن می باشد. مدرک دوره آموزش نرم افزار ایلوستریتور illustrator مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. در این دوره ها صفر تا صد کار با این نرم افزار به هنرجویان آموزش داده می شود و سعی شده است با به کارگیری آموزش های تئوری و عملی هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده کنند.

چرا باید کار با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور را بیاموزیم

آموزش پیشرفته نرم افزار ایلاستریتور

تمام کارایی ها و قابلیت هایی که در بالا به آن اشاره شد، نشان می دهد که این برنامه تا چه اندازه می تواند کاربردی باشد و آموختن و یادگیری نحوه کار با ایلوستریتور در چه حوزه هایی کاربرد دارد. تمام این ها به این معنی است که اگر می خواهید در دنیای حرفه ای امروز که با فناوری پیش می رود، حرفی برای گفتن داشته باشید، نرم افزار ایلوستریتور یکی از نرم افزار هایی است که یادگیری آن را نباید نادیده گرفت.

در صنایع مختلفی این برنامه گرافیکی به عنوان یک نرم افزار پایه ای مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب آموزش آن می تواند برای تخصص های مختلفی در حوزه های شغلی متفاوت، کارایی داشته باشد. یادگیری نرم افزار ادوبی ایلوستریتور، با توجه به گسترش دوره های آموزشی تخصصی در این خصوص، دیگر کار دشواری نیست. دوره های آموزش ایلاستریتور در مجتمع فنی تهران تمامی نکات و اصول کار با این نرم افزار را به شما آموزش می دهند. برای شرکت در دوره های آموزش نرم افزار ایلاستریتور کافی است بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام آنلاین هدایت شوید.

تلفن تماس: 66939772  66933439 – 66576455

آموزش سازمانی مجتمع فنی تهران
بیشتر بخوانید