درباره نرم افزار Revit

رویت (Revit) نرم افزار مناسب و کاربردی برای مدل سازی و اطلاعات ساختمان می باشد و بهره گیری از آن در پروژه های طراحی موجب بهبود مدل سازی ها می شود. ویژگی ها و امکانات جدید و بروز، کاربرد نرم افزار revit و همچنین تنظیمات موجود در رویت (Revit)، استفاده از آن را برای طراحی ها و مدل سازی های مختلف راحت تر کرده است. کاربرد نرم افزار Revit برای رشته معماری مناسب است و همینطور ابزارها و ویژگی های گوناگون موجود درباره نرم افزار Revit هم به طور خاص و ویژه برای انجام کارهای مدل سازی اطلاعات ساختمان به وجود آمده اند. این ویژگی و کاربرد نرم افزار Revit باعث راحتی در ایجاد ساختار های پیچیده شده است و طراحی و مستند سازی را در مدت کوتاه و کمی و با دقت بالا و زیاد به انجام می رساند. مدل های هوشمند ایجاد شده به وسیله نرم افزار رویت (Revit) یک پروژه کلی را شامل می شود و در یک فایل پایگاه داده ذخیره می شود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار کننده دوره های آموزش نرم افزار Revit به صورت تخصصی می باشد و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور در یک محیط کاملا آموزشی و به همراه بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و تمامی علاقمندان به این نرم افزار می توانند در دوره های آموزشی شرکت داشته باشند. در پایان دوره یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود که از آن می توانند به عنوان یک رزومه قدرتمند استفاده کنند و این مدرک مورد تایید اکثر شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. جهت شرکت در دوره های آموزش نرم افزار Revit می توانید از طریق وب سایت این مجموعه اقدام به ثبت نام نمایید.

آموزش نرم افزار Revit

درباره نرم افزار Revit

در این بخش درباره نرم افزار Revit و مهارت هایی که می توان به وسیله نرم افزار Revit به دست آورد را توضیح می دهیم.

  • Revit در معماری: پارامترهای بسیاری موجب شده تا این نرم افزار بسیار کارآمد در زمینه معماری باشد و بسیاری از دانشجویان معماری از این نرم افزار برای انجام پروژه های خود استفاده می کنند. چون عملکرد Revit در مدل سازی در پروژه های بزرگ به وسیله تنظیمات جدید افزایش پیدا کرده است. درباره نرم افزار Revit می توان گفته که در رشته معماری بسیار با اهمیت است و باعث به حداکثر رساندن بهره وری در ایجاد طراحی ها و مستند سازی های گردش کار می گردد. همچنین باعث سرعت بخشیدن به طراحی ها و بروزرسانی سریع تر پروژه در زمان اعمال تغییرات می شود. در واقع برای نرم افزار Revit در معماری می شود این نکته را بیان کرد که در معماری برای ایجاد طرح های ساختمانی دقیق در کوتاه ترین زمان ممکن، مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از هماهنگی و طراحی ها در Revit موجب می شود ایده ها با سرعت بالاتری پیاده سازی شوند و میان هماهنگی در روند پروژه افزایش یابد.
  • ایجاد صحنه های پرسپکتیو در Revit: به دلیل ایجاد تنظیمات پرسپکتیو در نرم افزار Revit، میزان بهره وری نرم افزار افزایش پیدا کرده است و در نهایت نیازی به تغییرات سریع در طراحی ها نیست و فقط با ایجاد تغییرات کوچکی در تنظیمات مربوطه به ایجاد صحنه های پرسپکتیو، می توان تغییرات مورد نظر را در طراحی اعمال کرد.
  • تهیه جزئیات MEP: پیمانکاران و نمایندگان MEP می توانند مدل های آماده سازی شده در داخل نرم افزار Revit را با استفاده از محتویات محصولات برای یک مدل هماهنگ تر تهیه کنند. ساخت اجزاء، تعاریف اتصال مفصل، کنترل بیشتر بر تعاریف اتصالات و طول بخش های استاندارد شده از این طریق انجام می شود که باعث افزایش طول های دقیق و هماهنگی مقادیر بیشتر می شود.
  • تجزیه و تحلیل ساختاری در نرم افزار Revit: درباره نرم افزار Revit و این ویژگی نرم افزار باید گفت که باعث می شود داده ها در جریان عملیات مدل سازی اطلاعات یکپارچه تر شوند و در مورد یکپارچگی بهبود پیدا کنند.
  • بهبود و تقویت جزئیات در نرم افزار Revit: تقویت مدل سه بعدی (3D) در محیط پیشرفته اطلاعات ساختمان درباره نرم افزار Revit، باعث تقویت طرح ها می شود.

بیشتر بخوانید: مدلسازی با نرم افزار Revit

ثبت نام در دوره آموزش نرم افزار Revit

علاقمندان به یادگیری این حرفه می توانند از چند طریق در این دوره ها ثبت نام نمایند:

  1. مراجعه به وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و ثبت نام آنلاین که سریعترین روش می باشد و می توانید هزینه دوره را به صورت آنلاین بپردازید.
  2. تماس با کارشناسان نمایندگی انقلاب و ثبت اطلاعات خود در لیست کلاس ها.
  3. مراجعه حضوری به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و مراجعه به کارشناس مورد نظر و ثبت نام در دوره آموزشی

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.