دوره آموزش متصدی کافی شاپ که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب برگذار می شود را می توان با جرات بهترین دوره آموزشی مربوطه دانست این دوره آموزشی با هدف ارائه آموزش های مورد نیاز به شما هنرجویان عزیز که تصمیم به راه اندازی کافی شاپ را دارند برگزار خواهد شد، مباحثی که در این دوره آموزشی آموزش داده خواهد شد نظیر مدیریت کافی شاپ، آموزش تخصصی کافی شاپ که ارائه این آموزش ها شما عزیزان را در جهت مدیریت هرچه بهتر کافی شاپ یاری می نماید آشنا خواهد کرد.

  می توانید با خواندن مطالب ارائه شده در این مقاله تا انتها امی توانید طلاعات مفیدی درباره متصدی کافی شاپ کسب نمائید و اگر علاقه مند شدید در این دوره آموزشی شرکت نمائید امکان ثبت نام آنلاین و حضوری برای شما عزیزان فراهم شده است

دوره آموزش متصدی کافی شاپ چیست؟

دوره آموزش متصدی کافی شاپ چیست؟باریستا یکی از مواردی است که در دوره آموزش کافی شاپ آموزش خواهید دید در این باره بهتر است بدانید که :

قهوه چی یا باریستا به فردی می گویند که در کافی شاپ نوشیدنی هایی با پایه اسپرسو را آماده خواهد کرد.

برای حرفه ای شدن در کار متصدی کافی شاپ به یک استاد بسیار با تجربه و حرفه ای نیاز خواهید داشت.

دوره متصدی کافی شاپ مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب که زیر نظر بهترین اساتید به صورت تئوری و عملی برگذار خواهد شد شامل آشنایی با ابزار آلات و دستگاه های سرو قهوه و تهیه انواع نوشیدنی ها مثل اسپرسو ، کاپوچینو و قهوه و … می باشد.

در این دوره آموزشی قادر خواهید بود به بهترین شکل ممکن این شغل سخت را آموزش ببینید، پس اگر نیاز به راهنمایی شدن در این حرفه را دارید با مشاوران تماسحاصل نمائید.

برا ی مطالعه بیشتر : کاست کنترل کافی شاپ

کلاس آموزش متصدی کافی شاپ

دانشپذیران عزیز قادر خواهند بود تا به دو روش در کلاس آموزش متصدی گری کافی شاپ در آموزشگاه شرکت نمایند.

روش اول شرکت در کلاس های حضوری آموزش متصدی کافی شاپ می باشد.

روش دوم شرکت در کلاس های آنلاین آموزش متصدی کافی شاپ خواهد بود.

کلاس متصدی کافی شاپ حضوری

همچنین برای شرکت در کلاس متصدی کافی شاپ حضوری می توانید در کلاس عمومی و یا خصوصی شرکت نمائید.

اشخاص حاضر در کلاس خصوصی و نیمه خصوصی آموزش متصدی کافی شاپ از یک تا ۳ نفر هستند و در کلاس های عمومی افراد حاضر حداقل ۴ نفر خواهند بود.

آموزش آنلاین متصدی کافی شاپ

در دوره آموزش آنلاین متصدی کافی شاپ کارآموزان که امکان شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند قادر خواهند بود تا از این کلاس ها استفاده نمایند.

برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های آنلاین متصدی کافی شاپ می توانید با مشاوران دپارتمان تماس حاصل نمائید.

آموزش متصدی کافی شاپ با مدرک معتبر

آموزش متصدی کافی شاپ با مدرک معتبریکی از ویژگی های بارز آموزش تخصصی متصدی گری کافی شاپ که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب برگزار خواهد شد، ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه به هنرجویان شرکت کننده در این دوره می باشد.

در اصل دانشپذیران دوره متصدی کافی شاپ بعد از فراگیری کامل مباحث ارائه شده مدرک مجتمع فنی تهران را اخذ خواهند نمود.

برای کسب اطلاعات بیش تر درباره ی نحوه اخذ مدرک دوره مربوطه می توانید همین حالا با همکاران ما در آموزشگاه مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب تماس حاصل نمائید.

قیمت دوره آموزش متصدی کافی شاپ

هزینه و قیمت در نظر گرفته شده برای دوره متصدی کافی شاپ در مجتمع فنی تهران بستگی به انتخاب نوع کلاس هنرجویان خواهد داشت.

یعنی حضور شما در هر کدام از کلاس های عمومی و خصوصی و یا کلاس های مجازی و آنلاین، هزینه های متفاوتی را برای شما در بر خواهد داشت.

بازار کار

  • اشخاصی که تصمیم دارند بدون سرمایه اولیه به عنوان یک کافی من حرفه ای در کافی شاپ ها فعالیت نمایند یا اشخاصی که می خواهند با سرمایه شخصی به صورت حرفه ای و مستقل کافی شاپ راه اندازی نمایند و بطور مستقیم بر کار کافی من ها نظارت نمایند.
  • در ضمن دانشپذیران و مهاجران که تصمیم به مهاجرت خارج از کشور دارند و دنبال شغل پر در آمد هستند مناسب است.
  • شرکت در دوره تخصصی کافی شاپ برای هنرجویان فعال ، کاربلد و حرفه ایی تضمین ورود به بازار کار خواهد بود.