این بار با 7 نکته مهم در مورد وردپرس همراه شما هستیم و امیدواریم این نکات در روند یادگیری شما مفید واقع شود. امروزه وردپرس در جهان یک سیستم مدیریت محتوای شناخته شده می باشد و نکات مهمی برای مدیریت آن وجود دارد که بد نیست اطلاعات بیشتری در مورد وردپرس بدانید. کسانی که وب سایت های خود را با وردپرس راه اندازی کرده اند، با انجام چند کار ساده می توانند سایت خود را علاوه بر پشتیبانی، بهینه سازی نیز نمایند و این کارها در رتبه سایت تاثیرگذار می باشد.

قبل از آن که به بحث اصلی بپردازیم، برای این که به طور کامل به وردپرس مسلط باشید، باید در دوره های آموزشی پیشرفته شرکت نمایید. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزارکننده دوره های آموزش وردپرس به صورت حرفه ای می باشد که هر ساله هنرجویان بسیاری در این دوره ها شرکت می نمایند. شما هم می توانید به شرکت در این دوره های آموزشی، وردپرس را به خوبی یاد بگیرید و به راحتی تمامی سایت های وردپرسی را طراحی و پشتیبانی کنید. جهت ثبت نام می توانید از طریق سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید یا با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

7 نکته مهم در مورد وردپرس

7 نکته مهم و کاربردی مورد وردپرس

  • طراحی زیبا و منحصر به فرد

یکی از راه های جذب کاربر برای وب سایت، داشتن یک طرح مناسب برای طراحی سایت می باشد به طوری که سایت شما برتری بیشتری به دیگر رقبا داشته باشد و طراحی آن به گونه ای باشد که هر فردی که وارد سایت شما شد، به زودی از سایت خارج نشود و از مطالب و خدمات سایت استفاده کند. انتخاب قالب و افزونه های مناسب در این زمینه می تواند به دیزاین سایت کمک کند و وردپرس تمامی این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد تا سایت را به سلیقه خود طراحی کنید. دوره های آموزش طراحی وب می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

  • بروز نگه داشتن سایت

سایت خود را همیشه بروز نگه دارید و نگذارید زمان زیادی از انتشار آخرین محتوای شما بگذرد و همیشه از مطالب جدید و آموزنده در سایت خود استفاده کنید تا کاربران زیادی جذب سایت شوند. همیشه وردپرس، افزونه ها و قالب را بروز نگه دارید تا بتوانید از امکانات جدید آن استفاده کنید. گوگل به سایت های فعال امتیاز مثبت می دهد و با انتشار مطالب به صورت روزانه می توانید سایت خود را فعال نگه دارید.

  • لینک دهی داخلی

پیوند زدن محتوای های داخلی در وردپرس بسیار کار آسانی می باشد و فقط کافیست تا لینک مطالب پر بازدید سایت را در مقالات خود قرار دهید و گوگل می تواند تشخیص دهد که شما بیشتر بر چه موضوعی تاکید دارید. محیط انتشار محتوا در وردپرس یک محیط ساده در عین حال کاربردی و شبیه به برنامه ورد می باشد و می توانید از تمامی ابزارهای آن از جمله لینک دهی داخلی برای محتوای خود استفاده نمایید.

  • پشتیبانی وردپرس

پزشتیبانی وردپرس نسبت به سایت هایی که با زبان های برنامه نویسی طراحی شده اند، راحت تر می باشد و اگر کسی به وردپرس تسلط داشته باشد، می تواند پشتیبانی سایت های وردپرسی را قبول کند.

7 نکته مهم در مورد وردپرس

  • بازار کار وردپرس

بازار کار وردپرس هم در ایران و هم خارج از ایران بسیار پر رونق می باشد و این روزها شرکت های بسیاری به دنبال افراد با استعداد و متخصص در این زمینه می باشند و شما هم می توانید رزومه خود را به این شرکت ها ارسال کنید. بهینه سازی، امنیت و پشتیبانی سایت های وردپرسی از جمله مهمترین مشاغل در این رابطه می باشد.

  • بهینه سازی آسان

بهینه سازی سایت های وردپرسی راحت تر می باشد و وردپرس امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید سایت خود را از هر لحاظی تامین کنید. بهینه سازی سایت های وردپرسی علاوه بر ساده بودن، نیاز به دانشی دارد که باید در دوره های آموزشی جداگانه آن را آموزش ببینید و پس از یادگیری می توانید سایت های زیادی را بهینه سازی کنید. بهینه سازی یکی از اصلی ترین پارامترهای سایت برای دیده شدن می باشد و هیچ سایتی بدون بهینه سازی نمی تواند به جایگاه برتر گوگل برسد.

  • تهیه بک آپ

از سایت خود همیشه یک بک آپ جدید داشته باشید تا اگر در مواقعی سایت به مشکل خورد بتوانید از بک آپ سایت برای بازگرداندن اطلاعات سایت استفاده نمایید.

آموزش وردپرس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

اگر می خواهید چیزهای زیادی درباره وردپرس بدانید، فقط کافیست تا در دوره های آموزش وردپرس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید. دوره های وردپرس جزء دوره های آموزش طراحی وب محسوب می شود و این دوره ها زیر نظر اساتید برجسته کشور و بروزترین و بهترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و پس از پایان دوره از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه به هنرجویان ارائه می شود.

همه چیز درباره سئو سایت