زمانی که صحبت از فریم ورک‌های توسعه وب اپلیکیشن می‌کنیم حتما منظورمان نام لاراول، آموزش و یادگیری لاراول نیز می‌باشد. این فریم ورک را می‌توان به عنوان یکی از محبوب‌ترین فریم ورک زبان برنامه نویسی PHP دانست چرا که این فریم ورک می‌تواند در زمانی کوتاه، به اولین گزینه‌ی توسعه دهندگان برای توسعه برنامه‌های پیچیده تحت وب تبدیل شود.

دلایل محبوبیت آموزش و یادگیری لاراول

یکی از دلایل جذابیت و محبوبیت این فریم ورک این است که در بین دیگر فریم ورک‌های PHP از امنیت و سرعت توسعه‌ی بیشتری برخوردار می‌باشد و از طریق آن شما قادر خواهید بود بدون اینکه تغییری در کدهای اصلی ایجاد کنید، عملکرد بسیاری از بخش‌ها را به راحتی تغییر دهید. کتابخانه‌های متنوعی در لاراول تعبیه شده است که اغلب این کتابخانه‌ها از فریم ورک سیمفونی نیز استفاده می‌کند. بهتر است بدانید که این فریم ورک سرویس‌های مختلفی را برای برنامه نویسان ارائه خواهند داد.

مزایای شرکت در دوره آموزش و یادگیری لاراول ؟

  • مزایای شرکت در دوره آموزش و یادگیری لاراول ؟لاراول فرصت‌های شغلی ویژه‌ای چه در داخل و خارج از کشور برای شما فراهم خواهد آورد.
  • بسیاری از شرکت‌های بزرگ اعم از  ایرانی و خارجی در حال حاضر از این فریم‌ورک برای توسعه محصولات خود بهره می‌برند.
  • این فرم ورک دارای سرویس‌های فوق‌العاده‌ای می‌باشد که سرویس تأیید هویت، دسترسی‌های کاربران، کنسول Artisan، پرداخت و صورتحساب، کش (Cache) و غیره تنها بخش کوچکی از سرویس های آن می‌باشد.

نحوه آموزش و یادگیری لاراول

این فرم ورک را می‌توان به عنوان جذاب‌ترین و محبوب‌ترین فریم ورک زبان برنامه نویسی PHP دانست چرا که در مدت زمان کوتاهی، به اولین گزینه‌ی انتخابی توسعه دهندگان برای توسعه برنامه‌های پیچیده تحت وب تبدیل شده است. معماری لاراول MVC می‌باشد که به صورت رایگان و متن باز ارائه شده است.

یکی از دلایل محبوبیت و پرطرفدار بودن این فرم ورک این است که از امنیت و سرعت توسعه‌ی بالایی برخوردار می‌باشد و از طریق لاراول  توسعه‌دهندگان قادر خواهند بود بدون اینکه تغییری در کدهای اصلی ایجاد کنند، عملکرد بسیاری از بخش‌ها را به راحتی تغییر دهند.

لاراول کتابخانه‌های بسیار متنوعی در لاراول تعبیه شده است که اغلب این کتابخانه‌های فریم ورک از سیمفونی نیز استفاده خواهند کرد. در نظر داشته باشید که این فریم ورک سرویس‌های مختلفی را برای برنامه نویسان نیز ارائه خواهد داد.

اگر که با مفاهیم برنامه نویسی آشنا ندارید و قصد شرکت در دوره آموزش و یادگیری لاراول  را دارید ، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در دوره های آموزش برنامه نویسی مقدماتی شرکت کرده تا بعد از آن مسیر یادگیری برنامه نویسی را به درستی انتخاب کنید. دوره‌ آموزش و یادگیری لاراول که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب با هدف تدریس تمامی مباحث و سرفصل‌های لازم برای تسلط و آمادگی دانشجویان جهت ورود به بازار کار زیر نظر بهترین اساتید برگذار می‌شود.

چرا باید در دوره آموزش لاراول شرکت کنیم؟

  • چرا باید در دوره آموزش لاراول شرکت کنیم؟لاراول فرصت‌های شغلی ویژه‌ای در داخل و خارج از کشور برای شما فراهم می‌کند.
  • بسیاری از شرکت‌های بزرگ ایرانی و خارجی در حال حاضر از این فریم‌ورک برای توسعه محصولات خود استفاده می‌کنند.
  • سرویس هایی مانند تأیید هویت، دسترسی‌های کاربران، کنسول Artisan، پرداخت و صورتحساب، کش (Cache) و غیره تنها بخش کوچکی از سرویس هایی است که این فریم ورک در اختیار برنامه‌ نویسان قرار می‌دهد.

آیا دوره آموزش و یادگیری لاراول پروژه محور است ؟

آیا دوره آموزش و یادگیری لاراول پروژه محور است ؟تمامی سرفصل های دوره آموزش و یادگیری لاراول که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب آموزش خواهید دید بر مبنای بازارکار و نیاز های آن طراحی شده است ، این دوره که بیش از 40 ساعت آموزش کاربردی لاراول است که به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی بعد از گذراندن این دوره با مهارت خوبی وارد بازار کار شوید.

این دوره آموزشی برای چه افرادی مناسب است؟

شرکت در دوره آموزش لاراول برای افرادی که دارای شرایط زیر می‌باشند حتما توصیه می‌شود

  • کسانی که با زبان PHP آشنایی خوبی دارند و به‌ارتقای مهارت و درآمد فکر می‌کنند.
  • کسانی که به‌دنبال یک دوره جامع و پروژه‌محور هستند.
  • کسانی که به همکاری با شرکت‌های خارجی و یا مهاجرت فکر می‌کنند.