گوگل ادوردز و مزایای آن : اگر تصمیم دارید در دنیای امروز و با وجود تنوع زیاد در محصولات موفق عمل نمائید. باید بدانید بدون تبلیغات این امر امکان پذیر نمی باشد. شما بدون تبلیغات محصولات و یا حتی خدمات خود موفق نمی شوید. یکی از مهمترین تبلیغات، تبلیغات در موتورهای جستجو همچون گوگل می باشد که با نام گوکل ادوردز شناخته شده است. گوگل ادوردز تمام یک تبلیغ خوب را دار می باشد. گوگل ادوردز با داشتن ببیندگان زیاد خود مکانی مناسب برای دیده شدن محصولات و خدمات شما است.

تبلیغات و گوگل ادوردز و مزایای آن چیست؟

تبلیغات و گوگل ادوردز و مزایای آن چیست؟تبلیغات زمانی می تواند مفید و همراه با نتیجه باشد که به درستی انجام بگیرید. از گذشته تا به حال تغییرات زیادی رخ داده است و همه چیز شکل جدید و نوینی به خود گرفته است. تبلیغات نیز از این قانون مستثنی نخواهد بود. یکی از به روزترین تبلیغات با نام  SEM یا تبلیغات در موتورهای جستجو شناحته خواهد شد. موتورهای جستجویی نظیر یاهو، bing. اما بیشترین توجه ما و بازاریابان متوجه موتور جستجوی گوگل و گوگل ادوردز جلب گشته است.

شرکت گوگل درآمد زیادی از تبلیغات به خود اختصاص داده است. گوگل ادوردز یک سیستم تبلیغاتی گوگل می باشد که به صورت آنلاین تبلیغات را انجام خواهد داد. گوکل ادوردز به این گونه عمل می نماید که شخص تبلیغ کننده کلمات کلیدی خود را در قالب متن کوتاهی می نویسد. در نتیجه گوکل ادور دز تبلیغ شما را به صورت متن کوتاه شما و  لینک URL نمایش خواهد داد. در کنار تبلیغ کلمه AD نمایش داده خواهد شد تا جستجوگران بدانند این لینک در نتیجه سرچ های گوگل نمی باشد بلکه تبلیغ در گوگل می باشد.لازم به ذکر است که با هر کلیکی روی این لینک انجام می گردد شرکت گوگل مبلغی را از حساب کاربری شخص تبلیغ کننده کم می نماید در نتیجه Google Adwords بسیار مقرون به صرفه است.

ویژگی گوگل ادوردز و مزایای آن

 • سایت شما در اولین صفحه از گوگل و در بالا قرار خواهد گرفت. بدون آنکه روی سئو آن کار کرده باشید.
 • مقرون به صرفه بودن: شما تنها زمانی هزینه پرداخت خواهید کرد که بر روی سایت شما کلیک شود.
 • لینک تبلیغاتی شما به سرعت و بدون نیاز به اینکه شما در لیست انتظار بمانید در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود.
 • آگهی تبلیغاتی شما نه تنها در گوگل بلکه در همه ی سایت های تبلیغاتی که با گوگل در ارتباط می باشد نمایش داده می شود.
 • اگر شما یک کاربر ایرانی و تبلیغ شما مختص ایرانیان باشد شما می توانید تبلیغات خود را در صفحه فارسی گوگل نمایش دهید.
 • بهتر است بدانید که شما قادر خواهید بود تا سقف هزینه، کشور مورد تبلیغ، ساعات تبلیغ و زبانهای را که توسط آنها تبلیغ صورت گیرد را مشخص کنید.
 • جهت دار بودن تبلیغات، زیرا این آگهی ها تنها برای کسانی که به دنبال خدمات و کالای موردنظر می باشد به نمایش گذاشته خواهد شد.
 • هزینه ایی که بابت هر کلیک از حساب کاربری شما کسر خواهد شد توسط شما قادر به تنظیم می باشد( الگوریتم و برنامه نویسی ).

  تعریف گوگل ادوردز و سئو

  در اصل  می توان گفت گوگل ادوردز رقیبی برای سئو Seo است. در واقع سئو یعنی بهبود رتبه بندی سایت شما در جستجو های گوگل. سئو Seo یک کار بلند مدت می باشد و نتیجه آن احتیاج به صرف وقت بیشتری خواهد داشت. شما عزیزان به منظور کسب عملکرد بهتر در بالا بردن رنکینگ سایت خود مجبور خواهید بود تا روی کلمات کلیدی بسیار محدودی کار نمائید. اما برخلاف سئو گوگل ادوردز بسیار سریع است شما با ثبت تبلغ خود آن را در صفحه اول گوگل و در بالاترین رتبه ملاحظه خواهید نمود. کلمات کلیدی که روی آنها جهت تبلیغ کار می شود گسترده تر از سئو بوده و در نهایت نتایج نیز سریع تر حاصل خواهد شد. اما باید به این نکته اشاره نمود که سئو و گوگل ادوردز مکمل و تکمیل کننده ی یکدیگر می باشد و تسلط و دانستن هر دوی آنها عملکرد بسیار بسیار بهتری را متوجه شما می نماید.

 • برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش سئو می توانید بر روی لینک آن کلیک نمائید تا در دوره آموزشی آن شرکت نمائید