کلاس ویژه آموزش فتوشاپ

برگزاری کلاس ویژه آموزش فتوشاپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، این کلاس زیر نظر اساتید برجسته فتوشاپ برگزار می شود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با برگزاری کلاس های مختلف در زمینه کاربا فتوشاپ قصد دارد تا متخصصین جدیدی را وارد بازار کار نماید.

اگر شما این استعداد و علاقه را خود می بینید که در آینده ای نزدیک می توانید به متخصص فتوشاپ تبدیل شوید، پس بهتر است هرچه سریع تر در این کلاس ثبت نام نمایید.

درپابان برگزاری کلاس ویژه آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به هنرجویانی که در این کلاس حضور یافتند، مدرک دو زبانه و معتبر بین المللی اعطا می شود.

کلاس ویژه آموزش فتوشاپ

ایجاد فرصت با نرم افزار فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ دنیایی از امکانات و ابزارهای نامحدود برای کاربران فراهم می آورد و یادگیری آن به کشف استعداد های فردی و پتانسیل های شخص می انجامد.

کار با نرم افزار Adobe Photoshop و ایجاد طراحی های زیبا و هنرمندانه، زمینه را برای افزایش خلاقیت های کاربران فراهم می آورد.

شاید فردی پس از کار با این نرم افزار از استعداد خود را کشف کرده و پس از دوره دیدن، بتواند مشغول به یک کار با درآمد بسیار خوب شود.

همان طور که می دانید نرم افزار فتوشاپ در سراسر دنیا بسیار محبوب است، به همین سبب بازار کار بسیار خوبی در ایران به وجود آمده است.

کلاس ویژه آموزش فتوشاپ

ارتباط با نرم افزار افتراکت

نرم افزار فتوشاپ و نرم افزار افترافکت که هردو سازنده کمپانی قدرتمند Adobe می باشند، کاربرد هایی شبیه بهم دارند با این تفاوت که یکی در زمینه ویرایش عکس و دیگری در ویرایش فیلم کاربرد دارد.

اما با این وجود بسیار به یکدیگر نزدیک می باشند و ارتباط خوبی دارند، درواقع متخصصین فتوشاپ و افترافکت، باید کار با هردو نرم افزار را آموزش دیده باشند.

به طورکلی به افرادی که قصد یادگیری کار با نرم افزار افترافکت را دارند پیشنهاد می شود ابتدا کار با نرم افزار فتوشاپ را آموزش ببینند.

نحوه ثبت نام در کلاس آموزش فتوشاپ

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای شرکت درکلاس ویژه آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید.

همچنین با حضور در ساختمان مجتمع فنی تهران و با مراجعه به همکاران ما می توانید به صورت حضوری در کلاس آموزش فتوشاپ ثبت ناکم نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری، زمان و مکان کلاس ها می توانید با شماره تلفن های  66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.