کلاس های جدید آموزش فتوشاپ

کلاس های جدید آموزش فتوشاپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود و آن دسته از افرادی که موفق به ثبت نام نشدند می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.

کلاس های جدید آموزش فتوشاپ زیر نظر اساتید باتجربه و مجرب در یک دوره ی 60 ساعته و بدون گذراندن هیچ پیش نیازی برگزار می گردد.

دوره های آموزش فتوشاپ به دلیل استقبال هنرجویان به یکی از پرمخاطب ترین دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تبدیل شده است.

هر ساله این دوره ها در بهترین مکان آموزشی و بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می شود و باعث می شود تا هنرجو این دوره ها به خوبی پشت سر بگذارد.

کلاس های جدید آموزش فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ

امروزه تمامی کسانی که کارهای طراحی انجام می دهند باید به نرم افزارهای گرافیکی و طراحی تسلط داشته باشند تا این کار را به خوبی انجام دهند.

در گذشته که نرم افزار طراحی وجود نداشت، طراحان با استفاده از قدرت تخیل خود، طراحی های خود را بر روی کاغذ ترسیم می کردند.

اما با ظهور نرم افزارهای گرافیکی و طراحی، طراحان می توانند تمامی تخیلات خود را با کمک نرم افزار و با جزییات بیشتری ترسیم نمایند.

نرم افزار فتوشاپ یکی از این نرم افزارهای گرافیکی و طراحی می باشد که مخصوص ویرایش و طراحی تصاویر می باشد و مخاطبان زیادی دارد.

نرم افزارهای دیگری هم هستند که علاوه بر ویرایش تصاویر می توانید فیلم و انیمیشن هم بسازید و می توان به نرم افزارهای پرمیر، افترافکت، کورل دراو و تری دی مکس اشاره کرد.

ثبت نام در کلاس های جدید آموزش فتوشاپ

برای ثبت نام در کلاس های جدید آموزش فتوشاپ می توانید از طریق سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به راحتی اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شروع دوره ها و نحوه برگزاری آن ها می توانید به صورت تلفنی و حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.