برگزاری کلاس جدید آموزش فتوشاپ

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب کلاس جدید آموزش فتوشاپ برای هنرجویان برگزار می کند، هنرجویانی که نتوانسته اند در کلاس های گذشته حضوریابند می توانند در این کلاس ثبت نام کنند.

این کلاس طبق روال گذشته برگزاری کلاس های آموزش فتوشاپ، زیرنظر متخصصین کاربا فتوشاپ برگزار می شود، همچنین  درپایان به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا می شود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با توجه به این که ظرفیت دوره ها و کلاس های آموزش فتوشاپ قبلی به سرعت به پایان رسید اقدام به برگزاری کلاس جدیدی در این زمینه نموده است.

اگر شماهم علاقه به یادگیری کار با نرم افزار فتوشاپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می باشید، بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای می توانید در کلاس آموزش فتوشاپ شرکت نمایید.

کلاس جدید آموزش فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ در ایران

با توجه به اینکه نرم افزار فتوشاپ در حرفه ویرایش، طراحی و گرافیک تبدیل به یک استاندارد شده است، بر اهمیت آن درجامع بیش از پیش افزوده شده است.

به همین دلیل تقریباً اکثر افرادی که با کامپیوتر و لب تاپ ویا گوشی هوشمند سروکار دارند حداقل اسم نرم افزار فتوشاپ را شنیده اند و یا درحال استفاده از این نرم افزار می باشند.

در ایران افراد زیادی از همه مشاغل مانند طراحان سایت، انیماتورها، گرافیست ها، حتی ناشران جرء طرفداران نرم افزار فتوشاپ می باشند.

حتی افراد عادی هم که قصد ویرایش تصاویر روزمره خود را دارند ترجیح میدهند از نرم افزار فتوشاپ استفاده کنند تا سایر نرم افزار های مشابه.

نحوه ثبت نام در کلاس آموزش فتوشاپ

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای شرکت در کلاس جدید آموزش فتوشاپ اقدام نمایید، توجه داشته باشید که ظرفیت کلاس بسرعت تکمیل خواهد شد.

 همچنین شما می توانید با حضور در ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی خیابان انقلاب وبا مراجعه به همکاران ما در کلاس آموزش فتوشاپ ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نحوه و زمان برگزاری کلاس های آموزش فتوشاپ می توانید با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.