کلاس جامع آموزش فتوشاپ

برگزاری کلاس جامع آموزش فتوشاپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، برای شرکت در این کلاس برروی لینک ثبت نام کلیک نمایید.

امروزه نرم افزار فتوشاپ از اهمیت ویژه ای در طراحی و ویرایش تصاویر برخوردار است و طرفداران بسیار زیادی را در دنیا جذب خود کرده.

باتوجه به اهمیت فتوشاپ در صنعت طراحی و گرافیک، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در این زمینه می نماید.

هنرجویان درصورت علاقه به یادگیری کار با نرم افزار فتوشاپ، بدون داشتن هیچگونه پیش نیازی، می توانند در کلاس جامع آموزش فتوشاپ ثبت نام نمایند.

نرم افزار فتوشاپ

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است که توسط کمپانی Adobe ساخته و بروزرسانی می شود، این نرم افزار برای طراحی و ویرایش تصاویر استفاده می شود.

در حال حاضر فتوشاپ محبوب ترین نرم افزار برای طراحی و ویرایش تصاویر در بین کاربران است که از محصولات با ارزش شرکت Adobe بشمار می آید.

کاربران نرم افزار فتوشاپ افرادی هستند که در کامپیوتر ها با گرافیک ثابت و متحرک سروکار دارند، عکاس ها، طراحان سایت، انیماتور ها، ناشرین و… جزء این افراد می باشند.

گرچه این نرم افزار برای ساخت ویرایش عکس ها و چاپ طراحی شده، اما به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود.

همچنین فتوشاپ ارتباط قوی با دیگر نرم افزار های Adobe، برای ویرای و ساخت انیمیشن، کلیپ های آموزشی  دارد، فرمت اختصاصی فایل های فتوشاپ PSD می باشد.

از این فرمت می توان در نرم افزار هایی مانند After Effects و Premier که ساخته شرکت Adobe می باشند استفاده کرده.

کلاس جامع آموزش فتوشاپ

بازار کار فتوشاپ در ایران

همان طور که گفتیم این نرم افزار از اهمیت ویژه ای در صنعت طراحی و گرافیک برخوردار می باشد، به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد.

فتوشاپ در کشورما ایران نیز دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد، همچنین مشاغل زیادی نیز به وجود فتوشاپ و متخصصین این نرم افزار نیاز دارند.

به همین فتوشاپ دارای یکی از بهترین وداغ ترین بازار کار های ایران می باشد، اگر ما قصد حضور در این حرفه را دارید باید به متخصص فتوشاپ تبدیل شوید.

کلاس جامع آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، بهترین کلاس آموزش فتوشاپ در تهران می باشد، توصیه میکنیم همین الان در این کلاس ثبت نام نمایید.