برگزاری کلاس آموزش فتوشاپ در تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای دوستداران یادگیر کار با نرم افزار فتوشاپ، کلاس آموزش فتوشاپ در تهران را برگزار می کند.

هنرجویان می توانند بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای در کلاس آموزش فتوشاپ در تهران شرکت نمایند، برای ثبت نام می توانید برروی لینک کلیک نمایید.

این کلاس در مجتمع فنی تهران نمایندگی خیابان انقلاب برگزار می شود که در پایان آن به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می شود.

قابل ذکر است که ظرفیت کلاس های آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب محدود است و به سرعت تکمیل می شود پس هرچه سریع تر برای ثبت نام اقدام نمایید.

نحوه آموزش فتوشاپ

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای یادگیری بهتر کار با فتوشاپ هنرجویان، قصد برگزاری این کلاس در قالب پروژه محوری را دارد.

یعنی هنرجویان زیر نظر اساتید مجرب به صورت عملی و در قالب انجام پروژه های گوناگون کار با نرم افزار فتوشاپ را یاد می گیرند.

البته پروسه آموزش فتوشاپ در این کلاس هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی طی می شود، اما آموزش به صورت عملی بیشتر بکار گرفته میشود.

کلاس آموزش فتوشاپ در تهران

مخاطبین کلاس

  • فتوشاپ کارانی که قصد پیشرفت دارند
  • دانشجویان رشته طراحی، عکاسی و گرافیک
  • انیماتور ها، طراحان سایت، ناشران، عکاسان
  • طراحان پوستر های تبلیغاتی، ورزشی، صنعتی
  • و دیگر علاقمندان به یادگیری فتوشاپ
بازار کار فتوشاپ در ایران

فتوشاپ در ایران بسیار پرطرفدار بوده و همواره یکی از مهم ترین ابزار ها برای طراحی و ویرایش تصاویر بشمار می رود.

به طوری که بیشتر طراحان سایت، اینماتور ها، عکاس ها، طراحان انواع پوستر و… همگی ترجیح می دهند تصاویر مورد نیاز خود را به وسیله این نرم افزار طراحی و یا ویرایش کنند.

اما در بیشتر اوقات یک تیم نیاز به یک فتوشاپ کار حرفه ای دارد، که شما با تبدیل شدن به متخصص فتوشاپ می توانید کار طراحی و ویرایش تصاویر مشاغل نام برده شده را برعهده بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس آموزش فتوشاپ با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.