کلاس آموزش فتوشاپ برای علاقمندان

کلاس آموزش فتوشاپ برای علاقمندان در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می گردد و جهت ثبت نام می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب کلاس های آموزش فتوشاپ را با بروزترین سیستم های آموزشی و باتجربه ترین اساتید برگزار می نماید.

به دلیل استقبال فراوان هنرجویان، این دوره ها هر ساله در این مجتمع برگزار می گردد و در حال حاضر این دوره ها به سرعت در حال تکمیل ظرفیت می باشند.

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به کارهای طراحی و گرافیکی علاقمند هستید، پیشنهاد می کنیم که حتما در این دوره ها شرکت نمایید.

کلاس آموزش فتوشاپ برای علاقمندان

فتوشاپ چیست؟

فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی در زمینه ویرایش و طراحی تصاویر می باشد و این نرم افزار توسط شرکت adobe وارد بازار شده است.

فتوشاپ محبوب ترین نرم افزار در بین نرم افزارهای طراحی می باشد و در جامعه امروزی به خوبی جا افتاده است و کاربردهای زیادی در صنعت دارد.

به کمک نرم افزار فتوشاپ می توان انواع طراحی های صنعتی و معماری را انجام داد و برای این کار باید به صورت کامل به نرم افزار فتوشاپ تسلط داشته باشید.

آموزش فتوشاپ برای دانشجویان

دانشجویان رشته های هنر، معماری، گرافیک، فیلم سازی و انیمیشن سازی باید حداقل به یکی از نرم افزارهای طراحی تسلط کامل داشته باشند.

از این رو نرم افزار فتوشاپ می تواند در طراحی ها به دانشجویان کمک بسیار زیاد کند و در دوران تحصیل خود می توانند برای انجام طراحی های خود از این نرم افزار کمک بگیرند.

ثبت نام در دوره آموزش فتوشاپ

برای شرکت در کلاس های آموزش فتوشاپ، علاقمندان می توانند به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام به ثبت نام نمایند.

همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد شروع دوره ها و نحوه برگزاری کلاس ها، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.