کلاس آموزش فتوشاپ با مدرک

افرادی که علاقمند به یادگیری نرم افزار فتوشاپ می باشند، می توانند در کلاس آموزش فتوشاپ با مدرک معتبر در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت داشته باشند.

کلاس آموزش فتوشاپ هر ساله در یک دوره 60 ساعته و زیر نظر اساتید با تجربه و با بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و پس از آن یک مدرک معتبر به هنرجویان ارائه می شود.

مدارک مجتمع فنی تهران معتبرترین مدرک فنی در کشور می باشد و این مدارک دو زبانه می باشد و می توانید برای استخدام در شرکت های دولتی و خصوصی از آن ها استفاده نمایید.

کلاس آموزش فتوشاپ با مدرک

نحوه برگزاری کلاس آموزش فتوشاپ

دوره های آموزش فتوشاپ در حال حاضر به سرعت در حال تکمیل ظرفیت می باشد و جهت ثبت نام در این دوره ها همین حالا به صورت آنلاین می توانید اقدام نمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب این دوره ها را در یک محیط آموزشی کاملا آرام و بروزترین سیستم ها و نرم افزارهای آموزشی برگزار می نماید.

اساتید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برجسته ترین اساتید هستند و دارای رزومه ای درخشان می باشند و دوره های آ»وزشی بسیاری را در کارنامه خود دارند.

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش فتوشاپ

جهت ثبت نام شما می توانید به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام نمایید که با ثبت نام اینترنتی می توانید شامل تخفیفات سایت شوید.

اگر میخواهید با صورت حضوری ثبت نام کنید باید به این مجموعه مراجعه کرده و با کارشناسان مورد نظر می توانید این کار را انجام دهد.

در صورتی که در مورد شروع دوره ها اطلاعات کمی دارید می توانید به صورت تلفنی و حضوری با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید از دیگر مطالب سایت بازدید نمایید و امیدواریم که مورد قبول شما واقع شود.