چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟ : امروزه نیاز به آموزش زبان های مختلف  در جهت بهبود  روابط بشری  ، تعاملات  اجتماعی و تجاری از اهمیت  ویژه ای برخوردار است ، به همین منظور بیش از پیش شاهد مهاجرت های تحصیلی یا شغلی در سرتاسر دنیا هستیم  .  همانطور که میدانید  زبان انگلیسی  در جایگاه  یکی از ده زبان برتر دنیا  قرار دارد که رتبه ی دوم این گروه را به خود  اختصاص داده است و  بر اساس تحقیقات به عمل آمده امروزه  508  میلیون  نفر  در دنیا به زبان  انگلیسی صحبت می کنند ،  با  وجودی که زبان انگلیسی در این لیست اول نیست اما زبان رسمی بسیاری ازکشورها است ،از جمله  : نیوزیلند ، آمریکا ، استرالیا ، انگلستان ، زیمبابوه ، جزایر کارائیب ، هنگ کونگ ، آفریقای جنوبی و کانادا .

 بدین جهت درکشورما  ، ایران  ، آموزش زبان انگلیسی  در سیستم  آموزش  و  پرورش اعم از مدارس ،  دانشگاه ها و مجموعه های آموزشی خصوصی به صورت هدفمند و کاربردی جایگاه اولایی را داراست .

  لذا در ادامه  قصد  داریم  با  معرفی کتاب های برگرفته  از متدهای آموزش زبان کمک شایان ذکری  به  شما عزیزان نماییم

چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟ و نحوه آموزش

 American ENGLISH FILE

 همانطور که مطلع هستید  امروزه در اکثر نقاط کشورمان مطالعه ی کتاب های امریکن انگلیش فایل توصیه می گردد که در این قسمت ما با تکیه بر دلایل متعددی که حاکی از مزیت های کاربردی این کتاب هاست به معرفی می پردازیم .

 این کتاب ها با تکیه  بر تلفظ  صحیح  و  مکالمه  سعی  می کند تا سایر مهارت های آموزش زبان انگلیسی از  قبیل گرامر کاربردی و واژگان را بصورت همزمان تقویت نماید.  درطراحی درس ها سعی شده تا به شیوه های مستقیم و غیرمستقیم این  مهارت ها  به  زبان آموز منتقل گردد  .  این  مجموعه  از  انتشارات  آکسفورد   منتشر گردیده  است و مناسب برای بزرگسالان است و دارای 6 سطح آموزشی می باشد که یک سطح آغازگرو 5 سطح به صورت اصلی آموزش داده می شود و در حال حاضر مناسب در  زمينه  تقويت  مهارت  گفتاري  و مکالمه مي باشد .

این کتاب ها مطابق  با  سيستم آمريکايي  همراه  با  کتاب کار ،  فايل صوتي و تصويري  ارائه  مي شود  . در پایان کتاب  در صفحاتی جداگانه نکات گرامری ، واژگان و همچنین  متن  بخش های  شنیداری  کتاب  قرار گرفته است  . دلیلی که این کتاب  را  به  صورت کامل از سایر کتاب های آموزش زبان  متمایز و برتر  میسازد  ،  برنامه ی مدونی  است  که  از درس  ابتدایی   اولین  کتاب  این مجموعه برای آموزش  نحوه  تلفظ  صحیح حروف  ، کلمات  و  جملات  زبان انگلیسی  برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است .

برای ثبت نام کلیک کنید

 

هر واحد این کتاب شامل 4 درس دو صفحه ای و یک بخش مرور و تمرین می باشد که هر درس خود شامل بخش هایی برای تقویت مهارت های گفتار، شنیدار، نوشتار و خواندن انگلیسی است . هم چنین در هر واحد یک آهنگ آموزشی نیز قرار داده شده است تا یادگیری زبان همراه با لذت باشد.تنوع این آهنگ ها و انتخاب آنها از میان آهنگ های جذاب  و معروف  انگلیسی از نکاتی است که این  آهنگ ها  را از سایر آهنگ های آموزشی جدا  میسازد  .

در پایان هر کتاب از این مجموعه  درصفحاتی جداگانه نکات گرامری، لغوی و تلفظی موجود درکتاب به اختصار توضیح داده شده اند و متن بخش های شنیداری کتاب نیز قرار داده شده است .  هم چنین خلاقیت نویسنده در استفاده  از مثال های کاربردی و نشان دادن تفاوت های موجود بین نکات گرامری مختلف باعث شده است تا این کتاب در سطح بالاتری نسبت  به سایر کتاب های آموزش زبان انگلیسی قرار بگیرد .

بطور کلی اگر قصد شرکت درآزمون آیلتس یا تافل را داشته باشید باید گوش شما با نحوه تلفظ آمریکایی آشنا باشد که این کتاب  بهترین  پیشنهاد در حین  یادگیری  و ایجاد  آمادگی  لازم برای کسب موفقیت  در این آزمون هاست  که  در غیر اینصورت  ممکن است در حین تمرینات شنیداری و مصاحبه با مشکل  رو برو  شوید  بنابراین  برای  رسیدن  به  این هدف ،  این کتاب ها  ، نسبت به باقی کتاب های مشابه ارجحیت بیشتری دارند .

لذا   مجتمع فنی تهران  نمایندگی  انقلاب  با  در  نظر گرفتن این  موارد برای  شما  علاقه مندان با  بهره مندی  از اساتید  مجرب  و  تحصیل کرده  دوره های آموزش زبان را  با  ارائه  مدرک  بین المللی  برگزار می گرداند که  بر  مبنای  چارت  بین المللی  اروپایی  و  همکاری  با مراکز  بین المللی  همچون ETS ،  Cambridge ESOL ، LTTC که از  مراکز برتر کشور در آموزش صحیح زبان انگلیسی می باشد و موجب افتخار است که همچون همیشه در خدمت شما عزیزان باشیم و مارا انتخاب نمایید  .

متقاضیان محترم می توانند جهت اخذ مشاوره، تعیین سطح آنلاین و ثبت نام در دوره های زبان مجتمع فنی تهران با شماره 02166939772 تماس حاصل نمایند یا بر روی لینک آموزش زبان انگلیسی کلیک نمائید.

در مسیر پیشرفت همراه شما عزیزان خواهیم بود.