معرفی دوره های مجتمع فنی تهران بخش سوم

با معرفی دوره های مجتمع فنی تهران بخش سوم همراه شما هستیم و در این بخش می خواهیم به دوره های دپارتمان مالی و مدیریت بپدازیم.

این دپارتمان یکی از دپارتمان های محبوب این مجتمع محسوب می شود و هنرجویان زیادی در دوره های مختلف آن ثبت نام می کنند.

در ادامه تمامی دوره های آن ها را با هم مرور می کنیم تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم تا در زمان ثبت نام آگاهی لازم را داشته باشید.

دوره های مالی، مدیریت و بورس

در این بخش دوره های متنوعی برگزار می شود که مخاطبان آن افراد مختلفی هستند که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.

دوره های بورس یکی از مهمترین دوره های این مجموعه محسوب می شود و افرادی که می خواهند وارد بازار بورس شوند باید این دوره ها را بگذارنند.

اکثر افراد بدون آگاهی و اطلاعات لازم وارد عرصه بورس می شوند و همین دلیل باعث می شود تا سرمایه های خود را از دست بدهند و ضرر زیادی بکنند.

وارد شدن به بازار بورس و خرید و فروش سهام باید به صورت اصولی باشد و باید تمامی شرایط و پارامترهای لازم را زیر نظر بگیرید و سپس اقدام کنید.

این روزها که بسیاری از مردم وارد بورس شده اند باید این نکته ها را جدی بگیرند وگرنه باعث می شود در این بازار ضررهای زیادی بکنند و سرمایه هایشان از بین برود.

برنامه نویسی C
بیشتر بخوانید

معرفی دوره های مجتمع فنی تهران بخش سوم

یکی از دوره های مهم بورس، تحلیل بنیادی کاربردی در سهام می باشد که مخاطبان زیادی در این دوره ها شرکت می کنند و می توانید به صورت آنلاین هم در این دوره ها شرکت نمایید.

دوره دیگری که در این بخش برگزار می شود، دوره تحلیل تکنیکال کاربردی می باشد که از مهمترین دوره های بخش بورس می باشد.

دوره اصول مدیریت سرمایه گذاری در بورس دیگر دوره ای است که در این بخش برگزار می شود با گذارندن این دوره شما یاد می گیرید که چطور سرمایه های خود را مدیریت کنید.

از دیگر دوره های مدیریت، سرمایه گذاری و بورس می توان به دوره مدیریت پرتفوی اشاره کرد که در زمان مشخص برگزار می شود.

هر کدام از دوره های فوق سر فصل های معینی دارند که جهت اطلاع از آن ها می توانید به سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید.

جهت اطلاع از تاریخ شروع دوره ها و شهریه های هر کدام از دوره های فوق می توانید به تقویم آموزشی سایت مراجعه نمایید و از همان جا می توانید اقدام به ثبت نام نمایید.

دوره های مالی و حسابداری

دوره های آموزش حسابداری در شاخه های مختلف در این مجموعه برگزار می شود و علاقمندان می توانند در شاخه های مورد نظر خود شرکت نمایند.

حسابداری یکی از رشته های محبوب ایران محسوب می شود و شغل های زیادی در این زمینه وجود دارد و جزء یکی از شغل های پر درآمد در این زمینه محسوب می شود.

اکثر مخاطبان این این بخش دانشجویان حسابداری می باشند که برای درک بهتر و یادگیری بیشتر در این دوره ها شرکت می کنند.

آموزش فتوشاپ برای طراحان
بیشتر بخوانید

معرفی دوره های مجتمع فنی تهران بخش سوم

یکی از دوره های کاربردی این بخش، دوره حسابداری ویژه بازارکار می باشد که هنرجویان در بخش به طور کامل با بازارکار این رشته آشنا خواهند شد.

همان طور که گفتیم حسابداری شاخه های مختلفی دارد و یکی از آن ها حسابداری خدماتی می باشد که علاقمندان به این رشته می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

هنرجویان دوره های آموزش حسابداری خدماتی در پایان می توانند به عنوان حسابدار در شرکت های خدماتی مشغول به کار شوند از با مدرکی که از این مجموعه دریافت می کنند می توانند به عنوان روزمه از آن استفاده نمایند.

دوره آموزش حسابداری بازرگانی دیگر دوره ای است که در این بخش برگزار می گردد و در این زمینه شرکت های بازرگانی بسیار زیادی وجود دارند که به حسابدارهای ماهر در این زمینه نیاز دارند.

اما هر حسابدار باید حداقل به یکی از نرم افزارهای حسابداری تسلط داشته باشد و نرم افزارهایی که در زمینه وجود دارد می توانیم به نرم افزار هلو، اکسل و سپیدار اشاره کنیم.

جهت آموزش نرم افزارهای حسابداری می توانید در دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید که با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی این دوره ها را برگزار می کند.

جهت اطلاع از سر فصل های دوره های فوق و شهریه های آن ها می توانید به سایت مجمتع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه برگزار دوره های مالی، مدیریت و بورس و حسابداری

با معرفی دوره های مجتمع فنی تهران بخش سوم همراه شما هستیم و امیدواریم که این مطلب مورد قبول شما واقع شود.

دوره آموزش مهندسی صنایع
بیشتر بخوانید

دوره هایی که با هم به آن ها پرداختیم، هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر برترین اساتید و بهترین سیستم های آموزشی برگزار می شود.

در حال حاضر با توجه به مشکلات پیش آمده در کشور، دوره های نام برده شده به صورت آنلاین برگزار می شود که شما می توانید به صورت آنلاین در این دوره ها شرکت نمایید.

جهت ثبت نام در دوره مورد نظر خود می توانید از طریق سایت این مجموعه به صورت اینترنتی ثبت نام نمایید و یا به صورت حضوری به کارشناسان این مجموعه مراجعه نمایید.

اگر مطالب فوق برای شما کافی نبود جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از دیگر مطالب سایت استفاده نمایید و یا از کارشناسان ما در این زمینه کمک بگیرید.

پس از پایان هر دوره، به هنرجویانی که موفق به گذراندن دوره های خود شده اند یکی مدرک معتبر دو زبانه ارائه می شود که این مدرک معتبرترین مدرک فنی در کشور محسوب می شود.