مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی : زبان ترکی، پانزدهمین زبان جهان می باشد. زبان ترکی استانبولی زبان مادری حدود ۷۵ میلیون نفر در سطح جهان می باشد. این زبان یکی از ۱۵ زبان اول جهان هست. ۱۵ میلیون نفر دیگر به زبان ترکی به عنوان زبان دوم صحبت می‌نمایند. علاوه بر کشور ترکیه، در کشورهای بالکان، قفقاز و اروپای غربی مردم ترکیه زندگی می‌نمایند. بزرگ‌ترین گروه مهاجر ترکیه‌ای در آلمان زندگی می‌نمایند، جایی که زبان ترکی دومین زبان مورد استفاده پس از آلمانی می باشد.

مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی و کمک به یادگیری زبان‌های مرتبط با آن.

یادگیری ترکی استانبولی همچنین پایه محکمی برای یادگیری زبان‌های نوین ترکی،نظیر قزاقستان، قرقیزستان، تاتار، ازبکی می باشد؛ زیرا رابطه ی نزدیکی بین آن ها وجود خواهد داشت. برای این هدف، یادگیری زبان ترکی می‌تواند خیلی مفید واقع گردد.

ترکیه و ارتباط با جهان

جمهوری ترکیه کشوری می باشد که از اهمیت جغرافیای سیاسی برخوردار می باشد. ترکیه از نظر جغرافیایی و فرهنگی  به اروپای شرقی، آسیای مرکزی و خاور میانه مرتبط می باسد. این کشور شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و در سطح متوسط رو به رشد هست. با رشد نفوذ اقتصادی و سیاسی ترکیه، دانش زبان ترکی دارایی‌ارزشمندی محسوب می گردد

به همین دلیل این مورد یکی از مهم ترین مزایای زبان ترکی می باشد که می تواند شما را به آموزش این زبان ترغیب نماید.

مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی و فرصت های شغلی آن.

مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی و فرصت های شغلی آن.فرصت‌های شغلی گوناگونی در بخش‌هایی از جمله فن‌آوری، امنیت سایبری، انرژی، هتلداری، امور مالی، قانون، تجارت و دولت در کشور ترکیه وجود خواهد داشت شما با یادگیری زبان ترکی قادر خواهید بود تا موقعیت های شغلی مناسبی برای خود فراهم نمائید.

ترکیه، مهد تمدن است و مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی

 آموزش زبان ترکی در واقع یک دارایی خاص برای دانشجویان انسان‌شناسی، باستان‌شناسی و تاریخ است. ترکیب مهارت‌های زبان ترکی با این مطالعات فرصت‌های تحقیقاتی جالبی را ایجاد می‌نماید. آنتالیا، قلمرو ترکیه مدرن، مهد تمدن بشری می باشد که منزلگاه بعضی از بزرگ‌ترین آثار باستانی جهان از جمله خرابه‌های قدیمی شناخته‌ گشته انسان، شهر تروا، کشتی نوح هست و استانبول تنها شهری است که در دو قاره واقع گشته است. در حال حاضر آرشیو ترکیه مقدار بسیار زیادی اسناد و اطلاعات تاریخی مربوط به ، آشوری، کلیمی ها، پارسی، رومی، اسلامی و عثمانی و ترکیه ارائه خواهد داد.

برای ثبت نام در دوره آموزش زبان انگلیسی بر روی لینک زیر کلیک نمائید

برای ثبت نام کلیک کنید

مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی و آیا در ترکیه، دانستن زبان انگلیسی کافی است.

استفاده از زبان انگلیسی در ترکیه شایع نمی باشد و تعداد کمی از ترک‌ها دارای گذرنامه (تنها ۱۰ درصد از جمعیت) یا سفر به خارج  می باشند. علاوه بر این، رسانه‌های خارجی و زبان انگلیسی به اندازه کشورهای همسایه در ترکیه کاربرد نخواهد داشت. در صورتی که جمعیت رو به رشد فارغ التحصیلان، به طور عالی انگلیسی صحبت می‌نمایند، اما درک زبان ترکی به شما مزیت چشمگیری در اجرای تجارت با ترکیه و تعامل با شهروندان این کشور خواهد داد.
ترکیه همچنین فرهنگ مدرن پر رونق خود را دارا می باشد که شما قادر خواهید بود تا با یادگیری ترکی استانبولی با این فرهنگ ارتباط برقرار نمائید. این کشور برنامه‌های تلویزیونی تولید می‌نماید که از یونان تا قزاقستان به تماشای آن خواهند پرداخت.

ترکیه دارای صنعت سینمایی می باشد که قادر به تولید همه چیز از آثار کلاسیک برجسته تا نمایش های کمدی می باشد و موسیقی پاپ را چنان جذاب تولید می‌نماید که بعضی اوقات توسط ستارگان پاپ در غرب بازخوانی خواهند شد.

ترکی استانبولی یک زبان منحصر به فرد و بی نظیر و مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی

در صورتی که زبان ترکی می‌تواند در میان زبان‌های بسیار چالش برانگیز بوده اما ویژگی‌های زیادی دارد که آن را جالب و منحصر به فرد می‌نماید.
ترکی استانبولی یک زبان ترکیبی می باشد به این معنی که بخش های جدید به انتهای یک شکل پایه اضافه می‌گردند تا کلمات جدیدی خلق نمایند. ترکی همچنین زبان آوایی می باشد و یادگیری الفبا برای تلفظ صحیح کلمات کافی می باشد.

در زبان ترکی هیچ حرف تعریفی وجود نخواهد داشت و شما به سختی می‌توانید استثنایی را در زبان ترکی پیدا نمائید؛ تقریبا همه کلمات از قوانین مشخص پیروی می‌نمایند.

برای آموزش زبان ترکی استانبولی می توانید در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران که تحت نظر بهترین اساتید و با بهترین متدهای آموزشی برگذار می گردد شرکت نمائید.

از مزایای آموزش زبان ترکی استانبولی و برای استفاده از آن در امور تجاری

دو زبانه بودن فقط برای پر کردن رزومه شما عزیان نمی باشد ،  بلکه می‌تواند شغل شما را تغییر بدهد. دانستن زبان ترکی قادر است برای هر شخصی که با شرکت‌های ترکیه‌ای کار می نماید و یا  برای کار در این کشور برنامه‌ریزی می نماید، بسیار سودمند واقع گردد. اقتصاد صنعتی‌شده ترکیه به سرعت در حال رشد می باشد. به این خاطر که تعداد کمی از اشخاص  غیربومی ترکیه به زبان ترکی صحبت می‌نمایند، یادگیری زبان ترکی می‌تواند به شما یک مهارت فوق العاده دهد و شما را به یک متخصص تبدیل نماید.

متقاضیان محترم می توانند جهت اخذ مشاوره، تعیین سطح آنلاین و ثبت نام در دوره های زبان مجتمع فنی تهران با شماره 02166939772 تماس حاصل نمایند یا بر روی لینک آموزش زبان ترکی استانبولی کلیک نمائید.