متخصص آموزش افترافکت

برگزاری کلاس های آموزشی نرم افزار افترافکت توسط متخصص آموزش افترافکت. (مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب)

شما می توانید از طریق همین سایت و از بخش ثبت نام آنلاین در کلاس های آموزش افترافکتز مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب نام نویسی نمایید.

توجه داشته باشید برای حضور در کلاس های آموزش افترافکت به هیچگونه پیش زمینه ای نیاز ندارید، زیرا در این کلاس ها صفر تا صد نرم افزار AE به هنرجویان آموزش داده می شود.

نسخه ای که در در کلاس های متخصص آموزش افترافکت آموزش داده می شود جدیدترین نسخه افترافکت یعنی Adobe After Effects cc 2019 می باشد.

اما ورژن های قدیمی تر نیز به هنرجویان آموزش داده خواهد شد، همچنین درپایان به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا می شود.

آموزش افترافکت در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب معتبرترین آموزشگاه ایران، متخصص برگزاری کلاس های آموزش افترافکت در ایران شناخته می شود.

زیرا در دوره های قبلی که توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار شد خروجی های کم نظیری داشته ایم و هنرجویان حاضر در این دوره ها به یکی از ماهرترین ها تبدیل شده اند.

کلاس های آموزش افترافکتز مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در فضایی آرام و کاملاً آموزشی همراه با مدرن ترین سیستم های روز دنیا برگزار می شود.

اگر می خواهید به بهترین نحوه کار با نرم افزار AE را یادبگیرید به شما توصیه می کنیم در کلاس آموزش افترافکتز مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب ثبت نام نمایید.

متخصص آموزش افترافکت

مشاغل مرتبط به AE

امروزه مشاغل بسیار زیادی به نرم افزار افترافکت نیاز دارند که معروف ترین آن ها مشاغل حوزه سینمای دیجیتال می باشند.

Adobe After Effects نرم افزار بسیار قدرتمندی در زمینه افزودن جلوه های ویژه به انواع ویدئو ها می باشد، به همین دلیل کاربرد زیادی در سینما دارد.

سازندگان فیلم های سینمایی، تهیه کنندگان، کارگردانان و کادر آن ها همه و همه باید به کار با نرم افزار افترافکت مسلط باشند یا فردی متخصص را استخدام کنند.

از دیگر مشاغل مرتبط با نرم افزار AE می توان به انیماتور ها، سازندگان گیم ها، سازندگان تیزر ها تبلیغاتی و صنعتی و… اشاره کرد.