صفر تا صد آموزش برنامه نویسی سی شارپ

دوره صفر تا صد آموزش برنامه نویسی سی شارپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می گردد که علاقمندان به این حرفه می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

قبل از آن که به صفر تا صد آموزش برنامه نویسی سی شارپ بپردازیم بهتر است نگاهی به تاریخچه این زبان بیندازیم تا بیشتر با آن آشنا شویم.

زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#) امروزه یک زبان محبوب بین برنامه نویسان می باشد و این زبان از محصولات شرکت مایکروسافت می باشد.

زبان برنامه نویسی سی شارپ یک زبان شی گرا می باشد که با آن می توانید انواع و اقسام دستورات را طراحی کنید و با این کار می توانید کارهای بزرگتری انجام دهید.

صفر تا صد آموزش برنامه نویسی سی شارپ

نحوه نوشتن دستور با زبان برنامه نویسی سی شارپ

در ابتدای آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ ابتدا به شما نحوه برنامه نوشتن را آموزش می دهند و سپس شما به ترتیب با دستورات مختلف آشنا خواهید شد.

برای شروع کار شما از نوشتن دستورات کوچک شروع می کنید که شامل یک خط می شود و این ساده ترین دستور می باشد که طی مرحله هایی به آن افزوده می شود.

حتی افراد مبتدی هم کمی با تلاش و کوشش می توانند به راحتی این زبان را یاد بگیرند و می توانند به راحتی دستورات مورد نظر خود را با این زبان بنویسند.

به طور مثال برای شروع نوشتن یک دستور می توانید برنامه ای بنویسید که مثلا دو عدد را با یک دیگر جمع کند و پاسخ را به شما نشان دهد.

این یک دستور ساده می باشد که در همان جلسات اول می توانید آن را یاد بگیرید و در جلسات بعدی هر دفعه دستور جدید به برنامه خود می توانید اضافه کنید.

زبان برنامه نویسی سی شارپ دستورهای مختلفی دارد که هر کدام از آن کارهای مختلفی انجام می دهد و توجه داشته باشید که حتی یک نقطه در برنامه می توانید تاثیرگذار باشد.

اگر در این مدت بتوانید به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید می توانید کارهای بزرگی انجام دهید و بای مثال با این زبان می توانید انواع سایت ها، اپلیکیشن ها و بازی ها را طراحی کنید.

طبیعی است که برای رسیدن به این جایگاه کمی زمان طولانی شود اما مطمئن باشید زمانی که به فرد حرفه ای تبدیل شوید می توانید یک کسب و کار بزرگ راه اندازی کنید.

یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ

جهت یادگیری این زبان می توانید در دوره های صفر تا صد آموزش برنامه نویسی سی شارپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید.

هنرجویان بسیار زیادی هر ساله در این دوره ها شرکت می کنند و پس از پشت سر گذاشتن این دوره از طرف مجتمع فنی تهران یک مدرک معتبر دو زبانه دریافت می کنند.

بسیاری از مراجعه کنندگان رضایت بالایی از دوره ها داشته اند و بسیاری هم الان به افراد حرفه ای در این زمینه تبدیل شده اند که شما می توانید به این جایگاه برسید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره می توانید به سایت این مجموعه مراجعه نمایید و یا با کارشناسان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تماس حاصل فرمایید.