در جامعه ی امروز که تکنولوژی با سرعتی شگرف رو به رشد است دیگر بحث سن و سال برای یادگیری مطرح نیست. چرا که امروزه تمام افراد با هر سنی درگیر استفاده از تکنولوژی های نو هستند و اگر همگام با مهارت های روز پیش نرویم در این دنیای مملو از تکنولوژی گم خواهیم شد.

کودکان و نوجوانان سرمایه های آینده ی هر کشور هستند و اگر مهارت های مورد نیاز آینده را به موقع و صحیح آموزش ببینند، به سرعت خواهند توانست در آینده در جهت رشد و پیشرفت خود و کشورشان گام های بلندی بردارند.

دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران بعنوان مجری آموزش تخصصی به کودکان و نوجوانان پایه گذاری گردید تا چراغ پر فروغی را فرا روی آینده سازان کشور عزیزمان ایران روشن سازد تا پيمودن راه خوشبختي برايشان سهل تر شود.

در همین راستا نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران با کادری مجرب در زمینه آموزش کودک و نوجوانان و لابراتورهای مجهز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در رشته های “کودک الکترونیکی”، “برنامه نویسی”، “عکاسی دیجیتال” “مدیریت شبکه های خانگی”، “تکنولوژی تریز” و ….. نموده است.

لازم به ذکر است برای استفاده بهینه از وقت والدین، کلاس های آموزشی خاصی نیز برای والدین در نظر گرفته شده که می توانند همراه فرزندان خود در فضایی شاد و مفرح خاطرات فراموش نشدنی برای خود و فرزندانشان بسازند.

(Roadmap) نقشه راه

نقشه راه دپارتمان کودک و نوجوان

معرفی دوره ها

[edsanimate_start entry_animation_type= “zoomIn” entry_delay= “0” entry_duration= “0.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “scroll” scroll_offset= “75” custom_css_class= “it_dpt”]

دوره های ویژه کودک و نوجوان

[edsanimate_end]

مشاهده تقویم آموزشی