برگزاری دوره های متنوع آموزش حسابداری

برگزاری دوره های متنوع آموزش حسابداری توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، علاقمندان می توانند از طریق ثبت نام در این دوره ها نام نویسی نمایند.

نمایندگی انقلاب برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران در مرکز برای هنرجویان علاقمند به رشته حسابداری دوره های مختلفی برگزار می نماید.

دوره های آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، شامل دوره های زیر می شود:

  • آموزش حسابداری ویژه بازارکار
  • آموزش حسابداری مالی خدماتی
  • آموزش حسابداری مالی بازرگانی
  • آموزش حسابداری مکانیزه
  • چرخه کامل حسابداری بازرگانی
  • حسابداری مکانیزه با نرم افزار های (هلو ….)

شما می توانید با توجه به استعداد و علاقه خود در دوره های آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نام نویسی نمایید.

نکاتی را باید قبل از ثبت نام در این دوره ها درنظر داشته باشید، دوره هایی که توسط مجتمع فنی تهران برگزار می شود به به صورت صفر تا صد ویا مقدماتی، پیشرفته می باشد.

همچنین این دوره ها با تدریس اساتید برجسته و به نام کشوری همراه با بروز ترین سیستم های برگزار می شود.

درپایان برگزاری هر دوره آموزش حسابداری، به هنرجویان شرکت کننده در آن دوره مدرک معتبر و دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.

دوره های متنوع آموزش حسابداری

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

آموزش حسابداری ویژه کار در بازارکار، یکی از مهم ترین دوره هایست که در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود.

دلیل اهمیت داشتن حسابداری ویژه بازارکار کاملاً از نام آن مشخص است، افرادی که حسابداری بازارکار را به خوبی آموخته باشند، علاوه بر اینکه با دیگر شاخه ها آشنایی دارند می توانند سریعاً جذب بازار کار شوند.

آموزش حسابداری مالی و خدماتی

حسابداری مالی و خدماتی در فراهم آوری اطلاعات مالی دقیق و قابل اعتماد، و تجزیه و تحلیل این اطلاعات برای توسعه پایدار در کشور در حال توسعه ای مانند ایران اهمیت فراوانی دارد.

چرا که وجود اطلاعات دقیق، اعتماد برانگیز، به موقع و مربوط به فعالیت های اقتصادی نه تنها لازم بلکه حیاتی است.

علاوه بر این اطلاعات مالی حاصل از فعالیت های اقتصادی که به وسیله نظام های حسابداری گزارش می شود، می تواند از انحراف مسیر پیش بینی شده، اتلاف منابع اقتصادی و اخلال در برنامه های توسعه اقتصادی جلوگیری کند.

در اینجا  به نیاز جامعه به حسابداری مالی و خدماتی پی میبریم، با توجه به اهمیت این شاخه از حرفه حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های متنوع آموزش حسابداری در زمینه حسابداری مالی و خدماتی برگزار می کند.

آموزش حسابداری مالی و بازرگانی

حسابداران شرکت های بازرگانی، کار محاسبه قیمت صادرات و واردات محصول، قیمت حمل و نقل محصول، سود و زیان شرکت در یک معامله می باشد.

در نتیجه به یکی دیگر از شاخه های مهم حسابداری برمی خوریم، حسابداری مالی بازرگانی از دیگر شاخه هایی است که مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای آن دوره برگزار می کند.

علاقمندان به یادگیری حسابداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانند با مراجعه به وب سایت رسمی این نمایندگی در دوره های آموزش حسابداری نام نویسی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران می توانید با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.