برگزاری دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار

برگزاری دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، شما می توانید همین الان برای شرکت در این دوره اقدام فرمایید.

زیرا ظرفیت دوره های آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، محدود می باشد و به سرعت تکمیل می شود.

اما اگر به هر دلیلی امکان حضور در این دوره را نداشتید می توانید در دیگر دوره های آموزش حسابداری و یا دوره هایی که در آینده برگزار خواهد شد، شرکت نمایید.

مجتمع فنی تهران دوره های آموزشی حسابداری در شاخه های مختلف از این حرفه را با تدریس اساتید برجسته کشوری برگزار می کند.

پس اگر به دنبال کلاسی معتبر برای یادگیری صفر تا صد آموزش حسابداری می باشید، به شما شرکت در دوره های آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب را پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید با حضور در این دوره ها علاوه بر یادگیری تمام تکنیک ها و روش های حسابداری، مدرک معتبر و دو زبانه ی مجتمع فنی تهران را اخذ نمایید.

دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار

حسابداری ویژه بازارکار

همان طور که از نام آن مشخص است فرد با کسب دانش حسابداری بازارکار می تواند به عنوان یک حسابدار جذب بازار کار شود.

در حقیقت حسابداری بازارکار آغازیست برای افرادی که آشنایی با حرفه حسابداری ندارند و یا به صورت صحیح آن را نیاموخته اند.

پس از طی یک دوره آموزش حسابدرای ویژه بازارکار شما می توانید در دور های آموزش حسابداری تخصصی و پیشرفته و دیگر شاخه های آن شرکت نمایید.

تمام افرادی که به نوعی در مدرسه یا دانشگاه مشغول به تحصیل در رشته حسابداری هستند، تاحدودی در زمینه حسابداری بازارکار آموزش می بینند.

و سپس با رفتن به مراحله بالاتر به یک متخصص و حرفه ای تبدیل خواهند شد، پس می توان حسابداری بازارکار را شروع راه نامید.

دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار

نحوه ثبت نام در این دوره

شما می توانید برای حضور در دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، برترین نمایندگی مرکز، برروی ” ثبت نام ” کلیک نمایید.

همچنین شما می توانید با حضور در ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی خیابان انقلاب و با مراجعه به همکاران ما در این دوره نام نویسی نمایید.

نوجه داشته باشید که اگر از روش ثبت نام اینترنتی در هریک از دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب نام نویسی نمایید، شامل تخفیفات ویژه این مجموعه خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.