دوره آموزش افترافکت ورژن 2019

برگزاری دوره آموزش افترافکت ورژن 2019 در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، علاقمندان به یادگیری کار با جدیدترین ورژن افترافکت می توانند در این دوره شرکت کنند.

در این دوره کار با افترافکت ورژن 2019 (Adobe After Effects cc 2019) و قابلیت های تازه افزوده شده به آن به هنرجویان آموزش داده می شود.

دوره آموزش افترافکت ورژن 2019 در محیطی آرام و کاملاً آموزشی همرا با بهترین سیستم های روز درنیا برگزار می شود.

توجه داشته باشید که کلاس های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از معتبرترین کلاس های آموزش ایران می باشد که درپایان هر کلاس به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا می شود.

برای شرکت در این دوره آموزش افترافکت برروی لینک ثبت نام کلیک نمایید، توجه داشته باشید ظرفیت دوره درحال تکمیل شدن است اگر قصد حضور در این دوره را دارید همین الان اقدام نمایید.

جدید ترین ورژن افترافکتز

جدیدترین ورژن نرم افزار افترافکتز در سال 2019 توسط کمپانی معروف Adobe با نام کامل Adobe After Effects cc 2019 به کاربران معرفی شد.

در جدیدترین ورژن نرم افزار ادوبی افترافکتز قابلیت های بسیار زیادی به این نرم افزار افزوده شده است، با اضافه شدن قابلیت های جدید افترافکتز جذاب تر از پیش شده است.

همان طور که می دانید نرم افزار افترافکتز (افترافکت) طرفداران بسیار زیادی در دنیا و حتی ایران دارد، با بروزرسانی جدید برمحبوبیت این نرم افزار بیش از پیش افزوده شده است.

به همین دلیل مجتمع فنی تهران برای هنرجویان دوره دوره آموزش افترافکت ورژن 2019 زیر نظر اساتید برجسته افترافکتی برگزار می کند.

دوره آموزش افترافکت ورژن 2019

قابلیت های AE cc 2019

یکی از ویژگی های جدیدی که به ورژن 2019 افترافکت افزوده شده امکان استفاده از افکت های شاخه 3D Channel در محیط های سه بعدی ساخته شده در افترافکت می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های ورژن 2019 نرم افزار افترافکتز اضافه شدن پلاگین محبوب و اختصاصی Mocha AE به این نرم افزار می باشد.

از دیگر قابلیت های اضافه شده به (Adobe After Effects cc 2019)، اضافه شدن Engine قدرتمند کدنویسی JavaScript می باشد.

با اضافه شدن این قابلیت سرعت پردازش کدنویسی در نرم افزار افترافکتز شش برابر شده است، در جدیدترین نسخه افترافکتز تغییرات زیادی دربخش کدنویسی شاهد بودیم.