دوره آموزش افترافکت از مبتدی تا حرفه ای

برگزاری دوره آموزش افترافکت از مبتدی تا حرفه ای در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، علاقمندان جهت شرکت در این دوره می توانند به لینک ثبت نام مراجعه نمایند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با هدف پرورش نیروی متخصص در این حرفه دوره آموزش افترافکت از مبتدی تا حرفه ای را برگزار می کند.

این دوره به زیرنظر متخصصین افترافکتی و در ساختمان مجتمع فنی تهران با بروز ترین سیستم روز دنیا برگزار می شود.

در پایان دوره آموزش افترافکت از مبتدی تا حرفه ای به هنرجویان مدرک بین المللی و دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.

دوره آموزش افترافکت از مبتدی تا حرفه ای

چرا باید در دوره آموزش افترافکت شرکت کنیم؟

دوره آموزش افترافکت ازمبتدی تا حرفه ای بسیار کاربردی می باشد و هنرجویان پس از این دوره می توانند به بازار کار ورود نمایند.

یکی از دلایل اینکه علاقمندان به نرم افزار افترافکت نباید این دوره آموزش افترافکت را از دست بدهند نحوه آموزش در این دوره است.

در این دوره استاد از پایه ای ترین مطالب مربوط به افترافکت شروع به آموزش دادن خواهد کرد، بنابراین نیازی که علاقمندان استعداد اولیه ای در این زمینه داشته باشند.

دلیل بعدی شرکت  در دوره آموزش افترافکت، همان طور که می دانید امروزه بیشتر کارگردانان ترجیح می دهند تا فیلم خود را به وسیله این نرم افزار بسازند.

پس بازار کار بسیار خوبی در انتظار متخصصین افترافکت خواهد بود، در ادامه به کاربرد های نرم افزار افترافکت اشاره خواهیم کرد.

کاربرد نرم افزار افترافکت

  • ساخت و ویرایش فیلم سینمایی
  • ساخت و ویرایش سریال
  • ساخت تیزر تبلیغاتی
  • ساخت تیزر صنعتی
  • ساخت انیمیشن
  • و…

این ها نمونه هایی از کاربرد نرم افزار گرافیکی افترافکت در دنیایی بی پایان دیجیتالی می باشد.