[panel type=”default” heading=”تاریخچه”]

مجتمع فنی تهران در تاریخ 61/10/23 با شماره ثبت 46489 به ثبت رسید. مجتمع فني تهران در اولين سال­هاي فعاليت خود، با شناسايي نيازهاي کشور در حوزه برق و الکترونيک، وزن عمده فعاليتهاي خود را روي ارائه آموزشهاي کيفي و متفاوت در اين حوزه متمرکز کرد. با گذشت زمان و پررنگ شدن نقش کامپيوتر در محيطهاي کار و زندگي، فعاليت خود را در زمينه آموزش کامپيوتر و فناوري اطلاعات و نيز انتشار کتابهاي آموزشي آغاز کرد و طي دو دهه اخير، به يکي از پرمخاطب ترين مراکز آموزش و نشر کشور تبديل شد.

بيلان آموزش سالانه يکصد هزار نفر – درس، انتشار بيش از 1300 عنوان کتاب تحت عنوان « مجتمع فني تهران» انتخاب بعنوان برترین موسسه آموزشی کشور در جشنواره فناوری ، همه و همه نتيجه 30 سال پايش موشکافانه نيازهاي آموزشي و پژوهشي جامعه و شناسايي اهميت توسعه آموزش مهارتهاي پيشرفته توسط مجتمع فني تهران بوده است .

نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران از تاریخ 92/06/10 در فضایی بالغ بر 1200 متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود. این نمایندگی دارای 14 سایت و کلاس مجهز، کارگاه هنر ، سالن همایش ، کافی شاپ و نمازخانه میباشد. نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران با تکیه بر کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی کامپیوتر، فنی و مهندسی، علوم مالی، زبانهای خارجی و فرهنگ و هنر نموده است ، و در حال حاضر تبدیل به قطب قوی و پایگاه مطمئن آموزش های کاربردی در مرکز تهران بزرگ شده است .

وجه تمایز این آموزش ها با اغلب مراکز آموزشی، مشاوره و تعیین سطح رایگان، متفاوت بودن فضای آموزشی، استفاده از اساتید مجرب در حوزه های آموزشی و اجرایی و کاربردی بودن محتویات آموزشی می­باشد. بنحوی که دانشپذیران پس از سپری نمودن دوره ­های آموزشی توانمند میشوند تا به راحتی جذب بازار کار شوند.

[/panel]

[panel type=”default” heading=”بيانيه مأموريت”]

مجتمع فني تهران مأموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات آموزشي، توليد و انتشار كتب، نشريات، ارائه محصولات و خدمات مبتني بر ICT در حوزه فنآوري، هنر و كسب و كار تعريف ميكند. اين سازمان به عنوان يكي از بزرگترين مؤسسات آموزشي- فرهنگي و انفورماتيك در بخش خصوصي، قلمروي فعاليت خود را تمام مناطق ايران، حضور مؤثر درخاورميانه، به خصوص كشورهاي فارسي زبان و همكاري با ساير كشورها ترسيم ميکند. مديريت دانش محور، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر، وجه تمايز اين سازمان است.

[/panel]

[panel type=”default” heading=”چشم انداز”]

مجتمع فني تهران به عنوان مؤسسه برتر ايران در حوزه فناوري، هنر و كسب و كار، به روزي مي انديشد كه در هر خانواده ايراني حداقل يك نفر، از خدمات و يا محصولات آن بطور مطلوب

بهره مند شوند.

[/panel]

مسئول امور مالی و اداری

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

آرش بدیعی

کارشناس علوم مهندسی و دکوراسیون داخلی

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

هانیه عشاقی

مدیر اجرایی و مدیر آموزش

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

مهدی کوهستانی

کارشناس دپارتمان علوم مالی و معماری

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

پریا جهان تیغ

مدیر مجتمع فنی تهران

نمایندگی انقلاب

سید جلیل حسینی

کارشناس هنر،مد و پوشاک

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

فائزه خانلرزاده

مسئول ثبت نام و صدور مدارک

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

سید رضی حسینی

 

 

 

کارشناس انفورماتیک

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

سید رضا حسینی 

[edsanimate_start entry_animation_type= “bounceIn” entry_delay= “0” entry_duration= “0.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “load” scroll_offset= “” custom_css_class= “”]

ویدئو معرفی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

[edsanimate_end]

[edsanimate_start entry_animation_type= “bounceInDown” entry_delay= “0” entry_duration= “1” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “scroll” scroll_offset= “75” custom_css_class= “”][aparat id=”8JzZI”][edsanimate_end]