بهترین روش یادگیری برنامه نویسی اندروید

درحقیقت در کشور ما ایران بیشتر مردم به دلایلی مانند ارزانی دستگاه های سیستم عامل اندروید نسبت به سایر سیستم عامل ها ترجیح می دهند تا از گوشی و سیستم های اندرویدی استفاده کنند. با توجه به همین محبوبیت نسخه اصلی و ابتدایی بیشتر App های ایرانی برای سیستم عامل اندروید نوشته می شود. حتی بسیاری از شرکت های نرم افزاری ترجیح می دهند در ابتدای کار انتشار نسخه های IOS را در دستور کار خود قرار ندهند. بنابراین یک فرصت خوب برای برنامه نویسان اندرویدی شکل می گیرد.

ساخت اپلیکیشن های اندرویدی یکی از روش های کسب درآمد مناسب است. برنامه نویسان اندروید این امکان را دارند تا در صورت کسب تخصص و با کمی خوش شانی به یک منبع درآمد خوب دست یابند.

اما سوال اینجا است که درصورت علاقه داشتن، چگونه به آموزش برنامه نویسی اندروید بپردازیم؟ یا از چه راهی می توان برنامه نویس حرفه ای اندروید شویم؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد با ما همراه باشید.

بهترین روش یادگیری برنامه نویسی اندروید

آیا برای یادگیری اندروید باید هوش بالایی داشته باشیم؟

در مسیر یادگیری برنامه نویسی اندروید بسیاری بر این باورند که این کار برای هر کسی نیست. شاید شما هم این زمزمه ‌های ترسناک را شنیده باشید! برنامه نویسی اندروید سختی ‌ها و مخاطرات خاص خود را دارد.

اما در عمل بیشتر برنامه نویسان اندروید با هوش متوسط وارد این شغل شده اند. در اغلب موارد مهم‌ ترین فاکتور برای موفقیت در برنامه نویسی پشتکار و تمرین است. کافی است یک هدف داشته باشید و آن را با تمام قدرت دنبال کنید. البته در این مسیر، منابعی که استفاده می‌کنید و کسب تجربه از دیگران هم مهم است. بنابراین به جای نگرانی برای ضریب هوشی خودتان، میزان سماجت و تلاشتان را بسنجید.

بهترین راه برای یادگیری زبان اندروید چیست؟

یکی از ساده ‌ترین و مطمئن ‌ترین راه‌ ها برای یادگیری برنامه نویسی استفاده از کلاس‌ ها و دوره‌ های حضوری آموزش برنامه نویسی است. در این کلاس‌ ها شما می ‌توانید سوال‌ های خود را مستقیماً از استاد بپرسید. ارتباط چشمی با استاد به شما احساس دلگرمی می ‌دهد. استرس تمرین‌ های کلاسی شما را وادار به کد زدن می ‌کند. و مهم‌ تر از همه اینکه کلاس‌ های برنامه نویسی معمولاً فضای خوبی برای ایجاد حلقه ‌های ارتباطی هستند. این حلقه‌های ارتباطی بعدها برای تبادل پروژه و ایجاد تیم به شما کمک خواهند کرد.

در کلاس های برنامه نویسی شما به صورت زنده فرآیند کد زدن را تماشا می‌کنید و یا خودتان در آن دخیل هستید. یعنی در نوشتن بهتر پروژه نظر می ‌دهید و ایده‌ های خود را بیان می‌ کنید. در صورت تشکیل تیم‌ های برنامه نویسی هم برای ایجاد پروژه شما به طور عملی با کار تیمی آشنا می ‌شوید. در ضمن فضای این کلاس باعث ایجاد حس رقابت در شما می‌شوند و از این طریق انگیزه شما را برای تلاش بیشتر زیاد می‌کنند!

در صورت داشتن تلاش و پشتکار و همین طور انتخاب کلاس‌ های مناسب، چیزی که در نهایت این کلاس‌ها از شما یک برنامه نویس خواهد ساخت! مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره هایی در زمینه آموزش برنامه نویسی برگزار می کند.

بهترین روش یادگیری برنامه نویسی اندروید

دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید به صورت پیشرفته

مزایای شرکت در دوره های حضوری

  • ارتباط چشمی با استاد
  • صرفه جویی در زمان یادگیری
  • یادگیری بصری
  • ایجاد انگیزه قوی
  • ایجاد حلقه ‌های ارتباطی
  • یادگیری پویا و مشارکت در ایده پردازی
  • شرکت در محیط رقابتی

ثبت نام در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با همکاری متخصصین زبان برنامه نویسی اندروید دوره های متعددی در سطح مبتدی و حرفه ایی برگزار می کنند. علاقمندان می توانند همین حالا برای ثبت نام اقدام فرمایند. توجه داشته باشید که پس از پایان دوره آموزشی به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.

به کلیک برروی ثبت نام همین حالا در دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب نام نویسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 66939772 – 66933439 تماس حاصل فرمایید.

دوره های جدید آموزش برنامه نویسی پایتون