کلاس های آموزش افترافکت

برگزاری کلاس های آموزش افترافکت توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید متخصص برای دوستداران نرم افزار افترافکت.

اگر علاقه به یادگیری کار با نرم افزار افترافکت دارید، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب کلاس های آموزشی تخصصی را در این حوزه برگزار می کند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب که یکی از معتبرترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در تهران است با هدف تربیت و تعلیم نیروی انسانی متخصص اقدام به برگزاری این کلاس های می نماید.

داشتن محیطی کاملاً آرام و آموزشی همراه با بکارگیری بروزترین سیستم های دنیا از ویژگی های کم نظیر دوره دیدن در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می باشد.

همچنین در پایان برگزاری کلاس های آموزش افترافکت به هنرجویان حاضر در آن دوره یا کلاس مدرک بین المللی و دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا می شود.

برگزاری کلاس های آموزش افترافکت

نحوه ثبت نام در کلاس های آموزش افترافکت

برای شرکت در کلاس های آموزش افترافکت در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، علاقمندان می توانند از سه طریق نام نویسی نمایند.

راه اول ثبت نام به صورت اینترنتی، علاقمندان می توانند با مراجعه به لینک ثبت نام از طریق همین سایت به صورت اینترنتی نام نویسی نمایند.

راه دوم ثبت نام به صورت تلفنی، همکاران ما حاضر در ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب آماده پاسخگویی و ثبت نام شما از طریق شماره تلفن های 66929920 – 66933379 می باشند.

راه سوم ثبت نام به صورت حضوری، افراد علاقمند به یادگیری افترافکت می توانند با مراجعه به ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی میدان انقلاب به صورت حضوری در این کلاس ها نام نویسی نمایند.

هدف از برگزاری کلاس های آموزش افترافکت

همان طور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم هدف اصلی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برگزاری این کلاس های پرورش نیروی متخصص افترافکتی می باشد.

اما این تنها هدف مجتمع فنی تهران نمی باشد، هدف بعدی مجتمع فنی تهران آسودگی خاطر هنرجویان از مرکز آموزشی و نحوه آموزش دیدن می باشد.

همان طور که می دانید موسسات و آموزشگاه های متفرقه زیادی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی می نمایند که از کیفیت مناسبی برخوردار نمی باشند.

توجه داشته باشید مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب درپایان برگزاری هر کلاس و دوره خود به هنرجویان “مدرک بین المللی و دو زبانه ی مجتمع فنی تهران” اعطا می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.