برگزاری دوره آموزش فتوشاپ عکس

برگزاری دوره آموزش فتوشاپ عکس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و آن دسته از افرادی که نتوانستند در این دوره ها شرکت نمایند، می توانند همین حالا ثبت نام کنند.

این دوره ها هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می گردد و به دلیل استقبال هنرجویان، این دوره ها به سرعت در حال پر شدن می باشد.

به دلیل کاربردی بودن نرم افزار فتوشاپ، بسیاری از افراد علاقمند به یادگیری آن می باشند و برای یادگیری آن باید در دوره  آموزش فتوشاپ عکس به صورت کامل شرکت نمایند.

نرم افزار فتوشاپ با قابلیت ها و افزونه هایی که دارد، کار را برای طراحان بسیار آسان کرده است و با آن می توان هر عکسی را ویرایش کرد.

برگزاری دوره آموزش فتوشاپ عکس

 

بازارکار طراحی با فتوشاپ

کسانی که به این حرفه تسلط پیدا کردند، می توانند حداقل با انجام کارهایی نظیر طراحی پوستر، طراحی بنر، طراحی بروشور تبلیغاتی و ویرایش عکس و تصاویر یک کسب و کار برای خود ایجاد کنند.

همچنین می توانید با مدرکی که از مجتمع فنی تهران دریافت می کنید به شرکت هایی که کارهای گرافیکی انجام می دهند مراجعه نمایید.

مدارک مجتمع فنی تهران معتبرترین مدرک فنی در کشور محسوب می شود و شما می توانید با آن وارد بازارکار شوید.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش فتوشاپ عکس

برای شرکت در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید به دو صورت آنلاین و حضوری اقدام به ثبت نام نمایید.

در روش آنلاین شما می توانید با مراجعه به تقویم آموزشی سایت، اقدام به ثبت نام نمایید تا شامل تخفیفات این مجموعه شوید.

در روش حضوری شما باید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید و با مشورت کارشناسان می توانید در دوره مورد نظر خود اقدام به ثبت نام نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ شروع کلاس ها و نحوه برگزاری دوره آموزش فتوشاپ عکس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.