درباره آموزش SolidWorks بیشتر بدانید:

درباره این نرم افزار لازم است بدانید که یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارهایی است که در طراحی صنعتی (دیزاین) و طراحی مکانیک استفاده می‌شود.

این نرم‌افزار فوق‌العاده که کاربر پسند نیز می‌باشد  نحوه‌ی یادگیری بسیار ساده‌ای دارد. نکته مهم که درباره آموزش SolidWorks  که در مجتمع فنی شعبه انقلاب برگذار می‌شود چیدمان مباحث آموزشی است که بر اساس ترتیب پیش نیاز بودن آنها به دانشپذیران ارائه خواهد شد و این باعث یادگیری بهتر و عدم درک ناقص موضوع می شود که این موضوع بتعث شده تا دسته بندی آموزش ، ابزارها ، دستورها و محیط ها بر اساس روند دقیق و برنامه ریزی شده ای انجام بگیرید و مرحله به مرحله  تسلط دانشجو به نرم افزاربیشتر خواعد شد و آموزش‌ها را برای کاربران جذاب تر خواهند کرد.

آیا دوره آموزش SolidWorks کامل است؟

آیا دوره آموزش SolidWorks کامل است؟این دوره اموزشی که به دلیل پولساز بودن و راحتی آموزش و کار با نرم افزار طرفداران زیادی دارد  زیر برترین اساتید به صورت عملی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگذار می‌گردد.

بهتر است بدانید که نرم افزار solidwork یکی از کاملترین نرم افزارهای cad ای است که در جهان موجود می‌باشد و دارای قابلیتهای بسیاری در طراحی قطعات و اشکال سه بعدی نیز می باشد به همین خاطر امروزه از این نرم افزار در صنعت بخصوص در امر طراحی قالب و طراحی قطعات پیچیده و تحلیل آن بسیار استفاده می‌شود.

آموزش SolidWorksو بخش‌های آن

در واقع این نرم‌افزار فوق‌العاده دارای  سه بخش اساسی و مهم می‌باشذ که هر کدام از این بخش‌ها وظیفه خاص به خود را دارد که این بخش‌ها شامل:

بخشpart: که در این بخش می توانید قطعه یا اصطلاحاً solid را ایجاد کنید.

بخش assembly: در بخش assembly به مونتاژ قطعات ساخته شده در قسمت part‌ خواهید پرداخت.

بخش drawing: در این بخش نیز نقشه ای دو بعدی از قطعه و solid مطلوب ببه وجود آمده در بخش part به دست خواهد آمد.

کتیا بهتر است یا سالیدورک؟
کتیا بهتر است یا سالیدورک؟

در بعضی مواقع مقایسه نرم‌افزار‌های مدل‌سازی سه‌بعدی دشوار خواهد شد، چرا که کتیا و سالیدورک متعلق به یک شرکت (داسو سیستمز) هستند و بسیاری از کارهای مشابه را نیز یکسان انجام می دهند.

نرم افزار کتیا بر مدل سازی سطح پیشرفته تمرکز بیشتری دارد و بیشترین استفاده آن توسط شرکت هایی که در صنعت خودرو، نفت و پتروشیمی، کشتی سازی و هوافضا مشغول هستند، می‌باشد اما نرم افزار سالیدورک در مدل سازی قطعات سه بعدی و مدل سازی مونتاژ قطعات و طراحی ماشین آلات صنعتی تمرکز بیشتری دارد.

مشتریان نرم افزار جهانی کتیا  شامل شرکت های بزرگنی مانند: تسلا موتورز ، لندرور ، جگوار ، آشوک لیلاند و … هستند. همچنین مشتریان نرم افزار سالیدورک  نیز در سطح جهانی شامل BOSH ، OMAX ، Haumiller ، Precihole و …می‌باشند.

پیش نیاز دوره آموزش solidworks II

SolidWorks I

مخاطبان دوره آموزش SolidWorks
  • مخاطبان دوره آموزش SolidWorksدانشجویان رشته های مرتبط
  • فارغ التحصیلان رشته های مرتبط
  • مهندسان مجرب و مدیران واحدهای صنعتی

سخن آخر : با شرکت در دوره آموزش SolidWorks که در مجتمع فنی تهران زیر نظر بهترین اساتید به صورت عملی و تئوری برگذار می‌شود علاوه بر کسب مدرک دو زبانه و معتبر مجموعه قادر خواهید بود مانند یک حرفه‌ای وارد بازار کار شوید.