دوره آموزش MCSA چیست؟شرکت مایکروسافت دوره‌های آموزشی زیادی را به صورت رسمی و غیررسمی برگزار می‌‌کند.دانشپذیرانی که در دوره‌های آموزشی آموزش MCSA مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب شرکت نمایند موفق به اخذ مدرک معتبر و دو زبانه مجتمع خواهند شد  و به عنوان کاربر حرفه‌ای می‌توانند موفق به کسب کار شوند. برای دستیابی این مدرک آموزشی هر دانشجو باید دوره MCSA 2016 را با موفقیت گذرانده و در آزمون نهایی هر دوره نیز پذیرفته شوند.

در  دوره آموزش MCSA چه خواهید آموخت؟

در دوره آموزش MCSA طراحی، برنامه‌ریزی، هدایت و اشکال‌یابی شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز را خواهید آموخت چرا که یک مهندس سیستم های مایکروسافت باید به تمامی زیرساختهای لازمه برای ایجاد یک شبکهٔ رایانه‌ای آشنا باشد تا با توجه به نیازهای شرکتی که با آن‌ همکاری می‌کند بهترین راه حل را برای بهینه‌کردن امور در شرکت ارائه دهد.

دوره آموزش MCSA برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره آموزشی فوق‌العاده که زیر نظر بهترین اساتید در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب برگذار می‌شود، برای مدیران شبکه که در حوزه مدیریت سیستم عامل فعالیت می‌کنند مناسب می باشد. توجه داشته باشید که شرکت در دوره آموزش MCSA افق های شغلی تازه و بسیاری را برایتان روشن خواهد نمود.

مخاطبین دوره آموزش MCSA(Pack 2016)