پیش نیاز دوره آموزش MCSA Pack 2016

  • پیش‌نیاز دوره mcsa که در مجتمع فنی تهران برگذار می‌شود، آشنایی با کامپیوتر و زبان تخصصی کامپیوتر می‌باشد.

مزایای شرکت در دوره آموزش MCSA Pack 2016 مجتمع فنی تهران

مزایای شرکت در دوره آموزش MCSA Pack 2016 مجتمع فنی تهراندانشپذیران با شرکت در این دوره آموزشی که توسط مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب زیر نظر بهترین اساتید برگذار می‌شود می‌توانند مانند یک جرفه‌ای وارد بازار کار شوند و علاوه بر ان موفق به کسب مدرک معتبر و دو زبانه مجتمع فنی خواهند شد که رزومه بسیار خوبی را برای داشنپذیران رقم خواهد زد.

آیادوره آموزش MCSA Pack 2016 برای شما مناسب است؟

اگر جزو افرادی هستید که حوزه کاری شما یکی از مواردی که در ادامه نام خواهیم برد یهتر است در این دوره آموزشی شرکت نمائید:

  • مدیران شبکه
  • مهندسین شبکه
  • مسئولین پشتیبانی شبکه
  • تکنسین های شبکه
  • مشاورین و مدیران سیستم های شبکه(دوره mcsa مجتمع فنی تهران)
  • کلیه علاقه مندان به مباحث شبکه

برای مطالعه بیشتر: آموزش MCSA

مهارت های اکتسابی آموزش MCSA Pack 2016(دوره mcsa مجتمع فنی تهران)

مهارت های اکتسابی آموزش MCSA Pack 2016(دوره mcsa مجتمع فنی تهران)افراد بعد از پایان این دوره آموزش MCSA Pack 2016  قادر خواهند بود تا مدیریت سیستم عامل را در شبکه زا برای سازمان‌ها و یا شرکت‌ها انجام دهند.

از دیگر مهارت‌هایی که در این دوره اموشی یاد خواهید گرفت می‌توان مدیریت Domain، Update ها ، نصب و نگهداری سیستم عامل ، مدیریت محیط مجازی مبتنی بر Hyper-V شرکت مایکروسافت، مدیریت DHCP برای تخصیص IP به دستگاهها ، مدیریت سرویس DNS و در واقع تمامی مدیریت های مربوط به ویندوز اشاره کرد.

لازم به ذکر است که بعد از اتمام این دوره آموزشی دانشپذیران عزیز می توانند به عنوان مدیر شبکه شروع بکار کرده و رسیدن به موفقیت برایشان آسان خواهد شد.

آیا شرکت در دوره آموزش MCSA Pack 2016 باعث پیشرفت شما خواهد شد؟

آیا شرکت در دوره آموزش MCSA Pack 2016 باعث پیشرفت شما خواهد شد؟مایکروسافت شرکتی محبوبیت  است که این محبوبیت را مدیون سهولت کار با نرم افزار، قابلیت اطمینان و به روز رسانی مداوم می‌باشد.

با شرکت در دوره MCSA2016 و اخذ گواهینامه این دوره آموزشی  این امکان برایتان فراهم خواهد شد تا بتوانید در یکی از دوره های مهم آموزش شرکت مایکروسافت که به اخذ گواهینامه MCSA Windows Server2016  شرکت نمائید.این دوره آموزشی در بین متخصصانی که با ویندوز سرور2016  سر و کار دارند بسیار محبوب است.

اگر دوره های آموزش MCSA2016  را با موفقیت به اتمام رسانده‌اید، بدان معناست که شما یک متخصص واجد شرایط بوده و قادر به انجام وظایف و حل مشکلات در مدت زمان کوتاهی خواهید بود. این دوره آموزشی فوق‌العاده شما را به فردی ارزشمند در محل کار خود بدل خواهد کرد و باعث خواهد شد شهرت شما بیشتر شود و کارفرمایان از مشارکت شما در کسب و کار  قدردانی خواهند کرد و برای آن ارزش زیادی قائل خواهند شد،و شما فرصت خوبی  خواهید داشت برای مذاکره برای افزایش حقوق یا ارتقای شغلی خود همچنین، می‌توانید فرصتی برای درخواست مشاغل جدید با سهولت دریافت نمائید.