International Computer Driving License

امروزه ما در دنیایی زندگی میکنیم که دستگاه های دیجیتال و ابرازهای الکترونیکی هوشمند (کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت، ساعت هوشمند، ساختمان هوشمند و …) جزء جدایی ناپذیری از زندگی ما شده اند. شاید تصور یک روز زندگی بدون وسایل دیجیتال غیر ممکن به نظر برسد. برای استفاده صحیح از این فناوری های نوین لازم نیست که حتما تحصیلات دانشگاهی در حوزه کامپیوتر و علوم وابسته داشته باشید. اما توانایی استفاده از این ابزارها لازم و ضروری است.

گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) یک دوره آموزشی برای پاسخ به این نیاز جامعه است.

سال 1995م. انجمن جوامع حرفه ای انفورماتیک اروپا با تشکیل گروهی ویژه، روشی برای ارتقای سطح مهارت های فن آوری اطلاعات در سراسر اروپا ابداع نمود.

با برگزاری آزمون های آموزشی در کشور فنلاند، گواهی نامه اروپایی کاربری کامپیوتر (ECDL) به رسمیت شناخته شد.(ECDL) سپس در اوایل آگوست سال 1996م. در سوئد و به تدریج در سراسر اروپا و در سطح بین الملل نیز مطرح گردید.

به این ترتیب ECDL اروپایی، به خارج از مرزهای اروپا نیز راه یافت و به عنوان ICDL یعنی گواهی نامه بین المللی کاربری کامپیوتر شهرتی جهانی یافت.

این گواهینامه (ICDL) یکی از معتبرترین گواهینامه های بین المللی آموزشی کامپیوتر است که توسط اکثر دولت ها، سازمان های دولتی و خصوصی مورد تایید قرار گرفته است.

 

فضای آموزشی مناسب


تالار افتخارات


اساتید مجرب


سابقه و مدارک معتبر

میخواهم ثبت نام کنم         نیاز به مشاوره دارم