درباره آموزش ccna چه می‌دانید؟

این دوره آموزشی که به دوره های سیسکو نیز معرف می‎‌باشد، به راه اندازی ساختاربندی نگهداری و عیب یابی شبکه های کامپیوتری که اغلب هم در بستر سخت افزاری می‌باشد می‌پردازد.

از مباحث مهمی که در این دوره آموزشی خواهید اموخت می‌توان، طراحی فیزیکی شبکه ، تنظیم ، راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های شرکت سیسکو را مثال زد ،دوره آموزش ccna اولین کورس از دوره های سیسکو و در حقیقت نقطه آغاز کار با آن محسوب خواهد شد.

معرفی آموزش ccna

معرفی آموزش ccnaدوره آموزش ccna ﻛﻪ همانطور که گفته شد نقطه آغازین  ﻭ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﭘﻴﺶ ﻧﻴﺎﺯ ﺳﺎﻳﺮ مدارک ﺳﻴﺴﻜﻮ می‌باشد ﺷﺎﻣﻞ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﭘﺎﻳﻪ ﺍﻯ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺷﺒﻜﻪ LAN WAN ، ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎ ﺗﺎ ﺳﻄﺢ کوچک (ﺯﻳﺮ ﻳﻜﺼﺪ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﺩﺭ ﺷﺒﻜﻪ) و…ﻣﻰ ﺑﺎﺷﺪ. ﺩﺭ این دوره آموزشی ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ سوئیچینگ ﺭﻭﺗﻴﻨﮓ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﺳﻮﻳﻴﭻ ﻫﺎ ﻭ ﺭﻭﺗﺮﻫﺎﻯ ﺳﻴﺴﻜﻮ ﺩﺭ ﻻﻳﻪ ﻫﺎﻯ ﺩﻭﻡ ﻭ ﺳﻮﻡ ﺷﺒﻜﻪ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺮﺭﺳﻰ ﻗﺮﺍﺭ خواهد گرفت و علاوه برآن ﭘﺮﻭﺗﻜﻞ ﻫﺎﻯ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﻰ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﻢ ﺗﺎ ﺳﻄﺢ ﺑﺎﻻﺗﺮﻯ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ دوره +NETWORK ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﺍﺩﻩ خواهد شد.

بازار کار آموزش ccna

بازار کار این رشته در حال حاضر بسیار خوب است و برای متخصصان که با مباحث سیسکو آشنایی و یا تسلط دارند در ایران و کل دنیا کارهای مناسبی وجود دارد.

دریافت مدرک تحلیل تکنیکال برای مهاجرت
بیشتر بخوانید

بر طبق آمار جهانی که در سالهای اخیر برای رشته های سیسکو و مایکروسافت و کلا آموزش شبکه وجود دارد رتبه نخست را در مشاغل پر درآمد به خود اختصاص داده است.

در ایران به دلیل محدود بودن متخصصین این رشته ، در بین دانشجویان طرفداران زیادی پیدا کرده است، به طور تقریبی اکثر افرادی که در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند حداقل تا پایان دوره CCNP گذرانده می‌توانند جذب مشاغل و شرکتهای بزرگ و رو به رشد شوند.

برای مطالعه بیشتر: آشنایی با دوره های آموزشی مهندسی شبکه

پیش نیاز دوره آموزش ccna:

گذراندن دوره + Network(آموزش نتورک پلاس +CompTIA Network) و داشتن اطلاعات پایه در زمینه ساختار کلی شبکه، توپولوژی ها، پروتکلTCP/IP ، لایه های OSIو آشنایی کلی با سرویس ها از جمله DNS،DHCP از پیش‌نیازهای این دوره آموزشی می‌باشد.

مخاطبین آموزش ccna:

مخاطبین این دوره آموزشی پولساز که طرفداران زیادی دارند شامل موارد زیر می‌باشند:

  • مدیران شبکه
  • (دوره ccna)کارشناسان ارشد شبکه
  • مشاورین سیستم های امنیت اطلاعات(دوره CEH (هکر قانونمند)تحلیل امنیت و تست نفوذ)
  • متخصصین Cisco

مزایای شرکت در دوره آموزش ccna مجتمع فنی تهران

مزایای شرکت در دوره آموزش ccna مجتمع فنی تهراندانشپذیران با شرکت در دوره آموزش ccna که در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب  تحت نظارت برترین اساتید و به صورت عملی در محیطی دوستانه برگذار خواهد شد علاوه بر دریافت مدرک دو زبانه و معتبر مجتمع فنی قادر خواهند بود مانند یک حرفه‌ای وارد بازار کار شوند.