آموزش گرامر مهم است یا مکالمه زبان انگلیسی : انگلیسی زبانی می باشد که بیشتر اشخاص غیر انگلیسی زبان جهان به عنوان دومین زبان بعد از زبان مادری آن را آموزش می بینند.

مراحل فراگیری زبان انگلیسی با آموزش این چهار مهارت دستور زبان (Grammar)، مکالمه (Conversation)، درک مطلب (Comprehension) و املای لغات (Vocabulary) تکمیل می گردد.

قطعا آرزوی هر دانشپذیر زبان انگلیسی می باشد که قادر باشد به سلیسی یک انگلیسی زبان بومی صحبت نماید.
به تبع آن بیشتر اشخاص خواهان بالابردن مهارت مکالمه زبان انگلیسی به تنهایی می باشند. از دید این اشخاص تنها مکالمه برای یادگیری زبان انگلیسی کافی و فراگیری سه مهارت دیگر غیرضروری خواهد بود.
لازم به ذکر است که آزمون IELTS هم بر پایه ارزیابی 4 مهارت زبان انگلیسی با رتبه بندی شرکت کنندگان از 1 (non-user) تا 9 (expert-user) برگزار می گردد.

آموزش گرامر مهم است یا مکالمه زبان انگلیسی و دلایل اهمیت آن

آموزش گرامر مهم است یا مکالمه زبان انگلیسی و دلایل اهمیت آناز بین سه مهارت باقی مانده، دستور زبان و یا گرامر مشکل تر و غیرضروری تر به نظر می رسد. در صورتی که از دیدگاه تعداد زیادی از استادان زبان انگلیسی، گرامر اساس و لازمه فراگیری و تبحر در سه مهارت دیگر این زبان است.
توجه نمائید که انگلیسی یک زبان مدرن می باشد که قواعد دستوری آن نسبت به زبان های دیگر راحت تر، ساده تر و همچنین مختصر است و این نکته باعث خواهد شد که تعداد زیادی از افراد، زبان انگلیسی و فرآیند یادگیری آن را شیرین و لذت بخش بیان نمایند.
البته به خاطر سپردن جزییات دستور زبان تنها برای موفقیت در امتحان مفید می باشد و در کسب دیگر مهارت ها اثری ندارد.

آشنایی با گوگل شیت
بیشتر بخوانید

کلاس های آموزش مکالمه و یا به اصطلاح چتینگ (Chatting) که در بعضی مواقع به شکل خصوصی نیز برگزار می گردد، فقط برای اشخاصی اثربخش می باشد که پیش تر حداقل آشنایی نخستین را با دستور زبان انگلیسی کسب نمایند.

مجتمع فنی تهران انقلاب با دانستن بر این موضوع، دوره های آموزشی زبان انگلیسی را به دلیل تقویت هر چهار مهارت به صورت همزمان و البته تمرکز بیشتر بر مکالمه این زبان برگزار می نماید

توجه نمائید که یادگیری هر مهارت جدید از نظیر فراگیری زبان انگلیسی ملزم صرف زمان و تلاش از جانب شما دانشپذیران عزیز می باشد و هیچ گونه راه میانبر برای رسیدن به موفقیت وجود نخواهد داشت.

نحوه آموزش گرامر مهم است یا مکالمه زبان انگلیسی

 American ENGLISH FILE

حتما مطلع می باشید که در حال حاضر  کتاب های امریکن انگلیش فایل توصیه خواهد شد که در این قسمت ما با تکیه بر دلایل زیادی که حاکی از مزیت های کاربردی این کتاب ها می باشد به معرفی آن ها خواهیم پرداخت .

 این کتاب ها با توجه به تلفظ  صحیح  و  مکالمه  سعی  کرده اند تا دیگر مهارت های آموزش زبان انگلیسی مانند گرامر کاربردی و واژگان را بصورت همزمان تقویت کنند.  درطراحی درس ها سعی گشته تا به شیوه های مستقیم و غیرمستقیم این  مهارت ها  به  زبان آموز منتقل شود.  این  مجموعه  از  انتشارات  آکسفورد   منتشر شده و مناسب برای بزرگسالان می باشد و دارای 6 سطح آموزشی است که یک سطح آغازگرو 5 سطح به صورت اصلی آموزش داده شده و اکنون مناسب در  زمينه  تقويت  مهارت  گفتاري  و مکالمه خواهد بود .

این کتاب ها منطبق  با  سيستم آمريکايي  همراه  با  کتاب کار ،  فايل صوتي و تصويري  ارائه  ميگردند  . در پایان کتاب  در صفحاتی جداگانه نکات گرامری ، واژگان و همچنین  متن  بخش های  شنیداری  کتاب  قرار گرفته اند  . دلیلی که باعث شده تا این کتاب  را  به  صورت کامل از دیگر کتاب های آموزش زبان  متمایز و برتر  نماید ،  برنامه ی مدونی می باشد  که  از درس  ابتدایی   نخستین  کتاب  این مجموعه برای آموزش  نحوه  تلفظ  صحیح حروف  ، کلمات  و  جملات  زبان انگلیسی  برای زبان آموزان در نظر گرفته می شود .

PHP is an advanced programming language
بیشتر بخوانید

برای ثبت نام کلیک کنید

 

مجتمع فنی تهران  نمایندگی  انقلاب  با  در  نظر داشتن این  موارد برای  شما  علاقه مندان با  بهره مندی  از اساتید  مجرب  و  تحصیل کرده  دوره های آموزش زبان را  با  ارائه  مدرک  بین المللی  برگزار می نماید که  بر  مبنای  چارت  بین المللی  اروپایی  و  همکاری  با مراکز  بین المللی  نظیرETS ،  Cambridge ESOL ، LTTC که از  مراکز برتر کشور در آموزش صحیح زبان انگلیسی است

دانشپذیران محترم قادر هستند جهت اخذ مشاوره، تعیین سطح آنلاین و ثبت نام در دوره های زبان مجتمع فنی تهران با شماره 02166939772 تماس گرفته و یا بر روی لینک آموزش زبان انگلیسی کلیک نمائید.

در مسیر پیشرفت همراه شما عزیزان هستیم.