چرا آموزش کافی شاپ

در پاسخ این سوال که چرا آموزش کافی شاپ باید گفت چرا که نه؟ بهتر است بدانید از دیرباز فرهنگ کافه و کافه نشینی  یا همان کافی ­شاپ در ایران رواج داشته و با توجه به عوض شدن عادات و فرهنگ مردم، امروزه روزکافه نشینی و رستوران گردی در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است.

چرا آموزش کافی شاپ

افراد زیادی از جمله جوانان اکثر فعالیت های گروهی و دور همی های دوستانه خود را در کافی شاپ ها و کافه ها برگزار می کنند یا حتی افرادی برای دیدارهای کاری و بستن قراردادها به کافه‌ها می‌روند و هزاران دلیل دیگر که این محیط‌ های دوست‌داشتنی افراد را به سمت خود جذب می‌کنند و باعث شده این کسب و کار پول ساز شود.

البته این که افراد زیادی به کافه‌ها می‌روند دلیل بر اینکه اگر شماهم این کسب و کار را آغاز کنید موفق خواهید شد نیست، چرا که در این حوزه رقبای سرسخت زیادی هستند از جمله جوانان که بسیار موفق عمل می‌کنند پس لازم به ذکر است که یکی از مراحل شروع این کسب و کار پول‌ساز گذراندن دوره‌های آموزش کافی‌شاپ است که در آن مواردی که باید رعایت کنید تا کسب و کار موفقی داشته باشید را در آن به شما آموزش می‌دهند.

آموزش کافی شاپ و شروع به کار

آموزش کافی شاپ و شروع به کار

زمانی که شما می‌خواهید شروع به یادگیری کار جدیدکنید و یا آن کسب و کار را تصمبم دارید راه‌اندازی کنید سوالاتی مانند آیا این کسب و کار پول‌ساز است، آغاز این کار سرمایه زیادی نیاز دارد، پیش‌نیاز آموزشی دیگری نیاز دارد برای یادگیری این حرفه و سوالات زیادی وجود دارد که ما در این بخش سعی می‌کنیم به آن‌ها پاسخ صادقانه دهیم، پس تا انتها با ما همراه شوید.

در رابطه با این که این حرفه پول‌ساز است یا خیر که پاسخ داده شد اگر در این حرفه درست عمل کنید و آموزش‌های لازم را دیده باشید حتما می‌تواند حرفه پول‌سازی برای شما باشد.

خیلی‌ها برای گذراندن دوره‌های آموزش کافی شاپ سوال برایشان پیش آمده بود که من که سر رشته‌ای در این شغل ندارم هم می‌توانم در این دوره‌ها شرکت کنم؟ باید با پاسخ کوتاه و صریح بله خوشحالتان کنم چرا که این آموزش‌ها در مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب از مبتدی تا حرفه‌ای و به‌صورت تئوری و عملی داده خواهد شد پس احتیاج به پیش نیاز خاصی ندارد.

و در آخر برای داشتن سرمایه اولیه راه‌اندازی کافه‌ها افراد فکر می‌کنند حتما باید سرمایه زیادی داشته باشند برای راه‌انداری کافه تا بعد از آن دوره‌های آموزش کافی شاپ برایشان مفید واقع شود، اما واقعا این‌طور نیست چرا که شما می‌توانید به عنوان کافی مَن( شخصی که در کافی شاپ کار می کند)در کافه ها و هتل ها شروع به کار کنید و تجربه بیشتری در این کار کسب کرده تا در آینده موفق‌تر عمل کنید.

آموزش کافی شاپ و اموزش آشپزی ملل

آموزش کافی شاپ و اموزش آشپزی ملل

اگر آشپزی و پختن غذاهای متنوع برای شما لذت بخش است حتما این دوره مناسب شما است. در این دوره شما می‌توانیدبا فرهنگ غذایی ملل مختلف و همینطور اداب غذا خوردنشان آشنا شوید.

علاوه بر این هنرجویان دانش کافی برای انتخاب و شناخت مواد اولیه ی مناسب برای تهیه ی انواع غذاهای متنوع و استاندارد، نحوه ی سرو و کشیدن غذا در ظرف و نکات بهداشتی را آموزش می بینید.

درآخر به این نکته نیز توجه کنید که همانطور که کفتیم افراد زیادی در ایران به کافه‌ها می‌روند و اغلب این افراد را جوانان تشکیل می‌دهند که میل بسیاری در امتحان کردن غذاها و خوردنی‌های ملل دیگر دارند تا هرچند کم بتوانند با فرهنگ دیگر کشورها نیز آشنا شوند پس شما با یادکیری این آموزش‌ها باعث شده‌اید که چند پله از رقبای خود پیشی گرفته و با اطمینان خاطر بیشتری کار خود را ادامه دهید.

چرا آموزش کافی شاپ در مجتمع فنی تهران

چرا آموزش کافی شاپ در مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی همیسه در آموزش رشته‌های جدید و کارآمد و همچنین پولساز پیش‌رو بوده و با استفاده از اساتید حرفه‌ای این رشته‌ها به صورت عملی و تئوری

آموزش می‌دهد. دلایل زیاد دیگری نیز برای اینکه شما با خیال راحت به این موسسه آموزشی موفق با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش وجود دارد که به اختصار به چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم:

 • برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران در ایران
 • ارائه گواهی پایان دوره دو زبانه از مجتمع فنی تهران به عنوان معتبرترین برند آموزشی کشور
 • ارائه گواهی پایان دوره از سازمان مدیریت و پژوهش استانداری تهران(کارکنان دولت)
 • ارائه گواهی پایان دوره بین المللی از موسسات آموزشی معتبر
 • حضور اساتید به نام و برجسته در این مرکز
 • دارای مشاوران مجرب و متخصص در حوزه آموزش
 • فضای آموزشی مجهز به جدید ترین فناوری روز دنیا
 • استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور
 • داشتن بالاترین ابزار و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات
 • دارای ایزوی تخصصی آموزش IWA۲
 • دارای ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۱۵ در خصوص کیفیت و خدمات به مشتریان

سخن آخر: دوره آموزش کافی شاپ بسیار جذاب و پر درآمد است و به شدت توسط کارشناسان مجتمع گذراندن این دوره پیسنهاد می‌شود اگر این دوره را گذرانده‌اید و دنبال دوره‌ای شبیه به آن می‌گردید به شدت دوره آمورش بارستا به شما عزیزان علاقه‌مند به فعالیت در حوزه کافی شاپ پیشنهاد می‌شود.