آموزش نرم افزار 3D Max کاربردی

برای آموزش نرم افزار 3D Max کاربردی می توانید به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایید که هر ساله این دوره ها زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می نماید.

آموزش نرم افزار 3D Max کاربردی به هنرجویان کمک می کند تا این نرم افزار را به صورت تخصصی یاد بگیرند و با آن بتوانند وارد بازارکار شوند.

شما پس از کسب مهارت های لازم می توانید انواع کارهای طراحی از جمله طراحی سه بعدی، طراحی داخلی و خارجی و طراحی های صنعتی را انجام دهید.

امروزه نرم افزارهای طراحی به کمک طراحان آمده است و با آن می توانند طراحی های ذهن خود را بر روی نرم افزار با جزییات کامل پیاده سازی کنند.

آموزش نرم افزار 3D Max کاربردی

مخاطبان دوره آموزش نرم افزار 3D Max کاربردی

معمولا افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند علاقه به کارهای طراحی دارند و اکثر آنان برای کارهای فیلم سازی، انیمیشن سازی، طراحی سه بعدی و ساخت بازی های کامپیوتری در این دوره ها شرکت می نمایند.

افرادی که این حرفه را یاد گرفتند به راحتی می توانند در حوزه ی گرافیست، فیلم سازی، طراحی صنعتی و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی فعالیت نمایند.

همچنین دانشجویان معماری، هنر و گرافیک برای این که کارهای طراحی خود را انجام دهند نیاز دارند که به یک نرم افزار طراحی تسلط داشته باشند و می توانند نرم افزار 3D Max را انتخاب نمایند.

آموزش نرم افزار 3D Max کاربردی با مدرک معتبر

پس از یادگیری این حرفه، به هنرجویان یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران که مورد تایید شرکت های دولتی و خصوصی می باشد ارائه می شود.

شما می توانید برای شرکت در دوره های آموزش نرم افزار 3D Max کاربردی از طریق همین سایت اقدام به ثبت نام نمایید تا شامل تخفیفات این مجموعه شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به کارشناسان این مجموعه مراجعه نمایید.