آموزش نرم افزار 3D Max برای طراحی

آموزش نرم افزار 3D Max برای طراحی برای افرادی مناسب است که اغلب کارهای طراحی انجام می دهند و برای شرکت در این دوره ها می توانند به مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مراجعه نمایند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب هر ساله دوره های آموزش انواع نرم افزار از جمله آموزش نرم افزار 3D Max را برگزار می نماید.

آموزش نرم افزار 3D Max برای طراحی در یک دوره ی 100 ساعته و زیر نظر اساتید باتجربه و مجرب در این مجموعه برگزار می گردد.

جهت ثبت نام در این دوره ها می توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید و یا به صورت حضوری به کارشناسان این مجموعه مراجعه نمایید.

آموزش نرم افزار 3D Max برای طراحی

طراحی با نرم افزار 3D Max

افرادی که کارهای طراحی انجام می دهند می توانند به کمک نرم افزار 3D Max این کار را به راحتی و با افزونه های کاربردی انجام دهند.

نرم افزار 3D Max با قابلیت هایی که دارد کار را برای طراحان آسان کرده به طوری که آنان می توانند انواع طراحی های داخلی، خارجی و یا سه بعدی را به کمک این نرم افزار انجام دهند.

کسانی که کارهای گرافیکی، فیلم سازی، انیمیشن سازی و یا ساخت بازی های کامپیوتری انجام می دهند حداقل باید به یکی از نرم افزارهای طراحی تسلط داشته باشند.

مخاطبان این دوره ها معمولا دانشجویان گرافیک، هنر و معماری می باشند ولی تمامی افرادی که علاقمند به یادگیری این نرم افزار می باشند می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

برای شرکت در دوره های آموزش نرم افزار 3D Max نیاز به گذراندن هیچ پیش نیازی نمی باشد و شرکت برای تمامی افراد آزاد می باشد.

پس از گذراندن این دوره به هنرجویان یک مدرک معتبر دو زبانه از طرف مجتمع فنی تهران ارائه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.