افترافکت:

افترافکت، نرم افزار ایجاد جلوه های دیداری دیجیتال و موشن گرافیک است. این نرم افزار برنامه ی ترکیب عناصر دیداری مختلف است که پس از تولید در فیلمسازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می گیرد.

افترافکت تنها نرم افزار قدرتمند گرافیکی است که برای کروماکی، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر دیداری و انیمیشن استفاده می شود، همچنین به عنوان یک نرم افزار پایه برای ویرایشگر غیرخطی، ویرایشگر صوتی و واسطه ی تبدیل کدها کاربرد دارد.

این نرم افزار یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه های ویژه ی سینمایی در جهان است که توانسته انقلاب بزرگی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورد. افترافکت با ادوبی فتوشاپ، ادوبی پریمیر و ادوبی آدیشن هماهنگی بالایی دارد.

 

 

آموزش افترافکت به عنوان یک غول نرم افزار برای ساخت “آنچه که در واقعیت وجود ندارد”، امروزه در دنیای سینما امری اجتناب ناپذیر است. با این نرم افزارشما می توانید  پروژه را بین چند سیستم به اشتراک بگذارید و همچنین به این فایل هابه راحتی دسترسی پیدا کنید.  

با آموزش افترافکت شما به امکاناتی نظیر ساخت افکت برای نوشته ها، مدیریت صدا در تصاویر دست خواهید یافت، همچنین می توانید مانند فتوشاپ کادرها را لایه بندی کنید، جلوه های دیداری و اشکال متحرک دوبعدی و سه بعدی ایجاد کنید، افترافکت امکان سایه دادن به شکل های دوبعدی و سه بعدی را برای شما به وجودذ آورده، هماهنگی با دیگر نرم افزارهای ادوبی، وجود کامل ترین طیف رنگ ها برای خلق جلوه های ویژه نیز از دیگر امکانات این نرم افزار است. در افترافکت برای افزایش سرعت کار امکان پردازش موازی وجود دارد.

 

در هنگام کار با افترافکت تصاویر متحرک به صورت کامل توسط کاربر هدایت می شوند، همچنین در هنگام ساخت جلوه های دیداری سه بعدی امکان استفاده از چند دوربین به طور همزمان وجود دارد.

ما در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب امکان آموزش افترافکت را با سیستم های مجهز و استادان برتر کشور برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. شما می توانید با گذراندن یک دوره ی 78 ساعته در نمایندگی انقلاب توانمندی لازم برای ساخت انواع کلیپ های هنری، تیزرهای تبیلغاتی و انیمیشن در صفحات وب و انواع تولیدات سینمایی و تلویزیونی به دست بیاورید.

باعث خوشحالی و افتخار است که مثل همیشه در کنار ما هستید.