آموزش مهندسی صنایع پریماورا

هنرجویان علاقمند به یادگیری نرم افزار های مربوط به مهندسی صنایع، می توانند در دوره آموزش مهندسی صنایع پریماورا شرکت نمایند.

همانطور که اطلاع دارید نرم افزار های مهندسی به وجود آمده اند تا بخش اعظمی از کارهای مهندسی را به دوش بگیرند.

تقریباً همه رشته های مهندسی مانند، برق، الکتروینک، کامپیوتر، صنایع، مکانیک و… نرم افزار های مشخصی دارند.

در مهندسی صنایع نرم افزار های بسیاری وجود دارند که لازم یک مهندس صنایع در کار با آن ها به خوبی مهارت داشته باشد.

یکی از این نرم افزارها، نرم افزار پریماورا است که کاربرد آن در زمان بندی و کنترل پروژه ها می باشد.

خب بسیاری از دانشجویان مهندسی صنایع می گویند که این نرم افزار ها در دانشگاه به آن ها آموزش داده نمی شود.

درست است آموزش های دانشگاهی و اکادمیک برای یک مهندس اصلاً کافی نیست! اگر می خواهید به یک کارشناس زبده و حرفه ای تبدیل شوید باید در جستجوی تخصص باشید.

درباره دوره آموزش مهندسی صنایع پریماورا

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرایط آموزشی را برای دانشجویان، مهندسین و علاقمندان به صنایع فراهم کرده.

اگر علاقمند به یادگیری نرم افزار پریماورا (نسخه های جدید و قدیمی) می باشید، پیشنهاد می کنیم در این دوره آموزشی مجتمع فنی تهران شرکت نمایید.

برای این پیشنهادی که به شما دوستان عزیز کردیم دلیل داریم، شما با حضور در این دوره علاوه بر این که در یک کلاس بسیار سطح بالا شرکت می کنید، در پایان آن مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران را اخذ خواهید کرد.

همچنین قابل ذکر است که بگویم دور آموزش مهندسی صنایع نرم افزار پریماورا زیر نظر اساتید برجسته کشوری برگزار خواهد شد.

جهت شرکت در این دوره می توانید برروی ثبت نام کلیک نمایید.

درباره نرم افزار پریماورا پی 6

آموزش مهندسی صنایع پریماورا

نرم‌افزار پریماورا برای نخستین بار در سال 1983 توسط شرکت سیستمهای پریماورا ارایه گردیده است که پس از خرید امتیاز این شرکت توسط Oracle تحت کنترل این کمپانی عرضه می‌گردد.

نرم افزار Primavera P6 Professional و Microsoft Project پرکاربردترین نرم افزارهای زمانبندی (کنترل پروژه) و مدریت در ایران به حساب می آید و در اکثر شرکت ها و اداره های مختلف از آن استفاده می شود و معمولا انتخاب یکی از این دو نرم افزار بر اساس ترجیح های کاربران و مدیران پروژه ها انجام میشود.

نرم افزار Primavera P6 Professional برای مدیریت یک پروژه آسان ترین راه و قدرمندترین انتخاب می باشد، مدیران یک شرکت و یا اداره برای سهولت کار خود می توانند از نرم افزار Primavera P6 Professional استفاده کنند و به صورت حرفه ای به زمان بندی و انجام کارهای مشخص شده ی خود بپردازند.

این نرم افزار با عملکرد بالا و محیط بسیار جذابی طراحی شده است و کار با آن زیاد سخت نبوده، نرم افزار Primavera P6 Professiona بیش از 100،000 فعالیت ها را برای منابع نامحدود و تعداد نامحدودی فراهم می کند.

داده های عظیم نیاز به ابزار سازمانی دارد که در عین حال بسیار انعطاف پذیر و پیچیده است که نرم افزار Primavera P6 Professional به کاربران بسیاری از راه های مختلف برای سازماندهی، فیلتر فعالیت های مختلف، مرتب سازی پروژه ها، و منابع را ارائه می دهد.

فعال کردن همکاری پروژه با هر کسی که در یک پروژه دارای جزئیات لازم برای کمک به موفقیت پروژه می شوند، از ویژگی های خوب این نرم افزار می باشد.