آموزش فتوشاپ محیط کاری

کلاس آموزش فتوشاپ محیط کاری ویژه علاقمندان به کار با نرم افزار فتوشاپ، این کلاس توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود.

محیط کاری نرم افزار فتوشاپ یکی از پیچیدترین محیط های نرم افزاریست که کار کردن با آن کار و درک بعضی از مفاهیم کار هرفردی نیست.

اما اگر کار با فتوشاپ را به صورت صحیح آموزش دید، می توان گفت فتوشاپ برای آن فرد یکی از سادترین نرم افزار ها محسوب می شود.

در راستای آموزش روان و صحیح فتوشاپ، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با همکاری متخصصین فتوشاپ اقدام به برگزاری کلاس آموزش فتوشاپ نموده است.

در این کلاس آموزش فتوشاپ هنرجویان زیرنظر بهترین اساتید فتوشاپ کار آموزش خواهند دید و به راحتی کار با فتوشاپ را یادخواهند گرفت.

نحوه آموزش در کلاس آموزش فتوشاپ به اینگونه می باشد که هنرجویان قدم به قدم در قالب انجام پروژه های مختلف کار با این نرم افزار را آموزش می بینند.

آموزش فتوشاپ محیط کاری

ویژگی کلاس های آموزشی مجتمع فنی تهران

  • آموزش زیرنظر اساتید برجسته
  • داشتن بهترین و بروزترین سیستم ها
  • آموزش در محیطی آرام و آموزشی
  • اعطای مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران

مخاطبین کلاس

در کلاس آموزش فتوشاپ محیط کاری چه افرادی می توانند شرکت نمایند؟ ثبت نام برای حضور در این کلاس برای عموم آزاد است.

بیشتر مخاطبین این کلاس دانشجویان رشته عکاسی، طراحی گرافیک، معماری می باشند که در دوره و کلاس های قبلی حضور فعالی داشته اند.

همچنین فتوشاپ کارانی که قصد دارند در این حرفه به پیشرفت دست یابند، عکاسان، طراحان سایت، انیماتور ها و افترافکت کاران نیز می توانند در این کلاس ثبت نام نمایند.

ثبت نام در کلاس

برای شرکت در کلاس آموزش فتوشاپ محیط کاری مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می توانید برروی لینک ثبت نام کلیک نمایید.

همچنین می توانید با شماره گیری تلفن تماس های 66929920 – 66933379 به صورت تلفنی برای ثبت نام در این کلاس اقدام نمایید.

البته با حضور در ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی خیابان انقلاب و با مراجعه به همکاران ما می توانید به صورت حضوری در کلاس آموزش فتوشاپ ثبت نام نمایید.