آموزش فتوشاپ در تهران

برگزاری کلاس آموزش فتوشاپ در تهران توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، اگر علاقمند به یادگیری فتوشاپ هستید در این کلاس ها شرکت کنید.

فتوشاپ در سال 1987 توسط توماس و جان نول ساخته شده است، از آن زمان تا به حال، فتوشاپ نرم افزار شماره یک صنعت ویرایش و طراحی تصاویر شده است.

آموزش فتوشاپ در تهران

در دنیای امروزی هر فردی که با تصاویر دستکاری شده رو به رو می شود، از لفظ “فتوشاپی است” استفاده می کنند، این لفظ دربین بیشتر افراد جامعه جا افتاده.

درواقع فتوشاپ می تواند تصاویر را در لایه های متعددی ویرایش کند و از ماسک ها، مرکب سازی های آلفا و مدل های رنگی بیشماری مانند RGB و… پشتیبانی کند.

نرم افزار فتوشاپ ساپورت های وسیعی برای انواع مختلف فرمت های گرافیکی دارد ولی، از فرمت مخصوص به خود (PSD) نیز پشتیبانی می کند.

فتوشاپ علاوه بر ویرایش بیت مپ ها، توانایی محدودی در رندر متن، گرافیک های وکتوری و تصاویر 3D و ویدئو نیز دارد.

شرکت سازنده فتوشاپ برای افزایش توانایی های این نرم افزار، امکان افزودن پلاگین های فتوشاپ را نیز به وجود آورده که می تواند به طرز قابل توجهی گسترده تر نیز شود.

آموزش فتوشاپ در تهران

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب قصد دارد باتوجه به اهمیت نرم افزار فتوشاپ در صنعت ویرایش و طراحی تصاویر کلاس های آموزشی در تهران در این زمینه برگزار کند.

ویژگی های کلاس آموزش فتوشاپ در تهران

  • اعطای مدرک معتبر بین المللی
  • آموزش زیر نظر اساتید و متخصصین برجسته
  • آموزش جدیدترین نسخه ها و پلاگین های فتوشاپ
  • آموزش در محیط آرام و آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

هدف از برگزاری کلاس آموزش فتوشاپ در تهران

هدف اصلی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برگزاری کلاس های آموزشی مختلف تربیت و پرورش متخصصین جدید و کاربلد، و روانه کردن آن ها به بازار کار می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب باتوجه به اهمیت این نرم افزار در صنعت گرافیکی قصد برگزاری کلاس های آموزشی متعددی در این زمینه را دارد.

توجه داشته باشید که درپایان کلاس ها و دوره های آموزشی مجتمع فنی تهرات نمایندگی انقلاب به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا می شود.

نحوه ثبت نام

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای شرکت در کلاس های آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری، زمان برگزاری و… با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.