آموزش فتوشاپ تخصصی

آموزش فتوشاپ تخصصی زیر نظر اساتید برجسته فتوشاپ ایران در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، شماهم می توانید در این کلاس حضور داشته باشید.

اگر میخواهید بتوانید کار های مربوط به ویرایش و طراحی تصاویر برای صفحات وب و یا دیگر کارها انجام دهید، هرچه زود تر در این کلاس ثبت نام کنید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، تصمیم دارد تا کلاس آموزش فتوشاپ تخصصی را به صورت کامل و پروژه محور برای هنرجویان برگزار کند.

با توجه به اهمیت مبحث طراحی و ویرایش تصاویر هم در عرصه بازار کار و هم در استفاده های روزمره و شخصی کاربران.

 مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب تصمیم به برگزاری کلاس های آموزش فتوشاپ با همکاری متخصصان فتوشاپ گرفته است.

توجه داشته باشید که در پایان این کلاس ها به هنرجویان مدرک دو زبانه و معتبر بین المللی اعطا می شود.

آموزش فتوشاپ تخصصی

ویژگی های کلاس آموزش فتوشاپ تخصصی

در این کلاس آموزش فتوشاپ از پایه ای ترین مباحث شروع شده و تا پیچیده ترین مباحث طراحی و ویرایش تصاویر پیش می رود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب سعی دارد با ساده ترین روش ها در قالب انجام پروژه های گوناگون و متعدد هنرجویان را با این نرم افزار آشنا کند.

حتی اگر افرادی که هیچ آشنایی قبلی با این نرم افزار نداشته باشند، با حضور در کلاس های آموزش فتوشاپ ما می توانند به راحتی با فتوشاپ کارکنند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با داشتن محیطی کاملاً آرام و آموزشی، بروزترین سیستم ها، سعی در ارائه بهترین کلاس های آموزشی را دارد.

اگر شماهم قصد دارید تا در کلاس های آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت کنید، از طریق راه های زیر برای ثبت نام اقدام نمایید.

نحوه ثبت نام

برای حضور در کلاس آموزش فتوشاپ تخصصی و یا دیگر کلاس های آموزشی می توانید با کلیک بر روی لینک ثبت نام اقدام نمایید.

همچنین می توانید با تماس با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 درمورد نحوه برگزاری کلاس های آموزشی ما اطلاعات بیشتر کسب نمایید.