آموزش فتوشاپ به صورت ویژه

کلاس آموزش فتوشاپ به صورت ویژه و تخصصی برای علاقمندان به کار با این نرم افزار قدرتمند، این کلاس به توسط آموزشگاه مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود.

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم فتوشاپ نرم افزاریست قدرتمند در زمینه طراحی و ویرایش تصاویر، این نرم افزار ساخته و برروزرسانی می شود توسط شرکت قدرتمند Adobe.

کمپانی Adobe یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه ساخت و بروزرسانی نرم افزارهایی مانند Adobe After Effects، Adobe Premiere و دیگر نرم افزارهای نام آشنا می باشد.

امروزه نرم افزار Adobe Photoshop به عنوان برترین ابزار طراحی و ویرایش تصاویر در دنیای سینمای دیجیتال شناخته می شود که طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده.

بیشتر عکاسان، طراحان سایت ها، انیماتور ها، ناشران و… ترجیح می دهند عکس های موردنیاز خود را به توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی ویا ویرایش نمایند.

باتوجه به اهمیت بالای این نرم افزار در حرفه طراحی و گرافیک، جامعه ما به متخصصین فتوشاپ کار برای رفع نیاز کاربران در تهیه تصاویر مدنظر خود دارد.

به همین دلیل مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با همکاری اساتید برجسته فتوشاپ کار تصمیم به برگزاری کلاس آموزش فتوشاپ به صورت ویژه گرفته اند.

اگر شما دوست عزیز علاقمند به یادگیری فتوشاپ هستید و دچار سردرگمی برای انتخاب یک کلاس خوب شده اید، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب همه کلاس ها و دوره ها خود را همراه با مدرک معتبر برگزار می کند.

مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از معتبرترین مدارک آموزشی در کشور می باشد، پس می توانید با آسودگی خاطر در کلاس آموزش فتوشاپ به صورت ویژه ثبت نام نمایید.

آموزش فتوشاپ به صورت ویژه

نحوه ثبت نام در کلاس

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای شرکت در کلاس آموزش فتوشاپ به صورت ویژه اقدام نمایید، توجه داشته باشید ظرفیت ها بسرعت تکمیل می شوند.

همچنین شما می توانید با حضور در ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به صورت حضوری در این کلاس ثبت نام نمایید.

اما اگر نمی توانید به صورت حضوری برای شرکت در کلاس آموزش فتوشاپ ویژه اقدام کنید پس با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.