آموزش فتوشاپ برای هنرجویان

مجتمع فنی تهران کلاس آموزش فتوشاپ برای هنرجویان برگزاری می کند، اگر شماهم علاقمند به یادگیری کار با این نرم افزار می باشید می توانید در این کلاس ثبت نام نمایید.

 کلاس آموزش فتوشاپ زیر نظر اساتید برتر کار با فتوشاپ برگزار می شود، همچنین در پایان برگزاری این کلاس به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می شود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب جهت ارائه آموزشی کامل به هنرجویان از محیطی آرام و آموزشی، بروزترین سیستم ها برای برگزاری کلاس های آموزشی استفاده می کند.

پیشنهاد می کنیم همین الان در کلاس آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب ثبت نام نمایید، زیرا ظرفیت کلاس به سرعت تکمیل می شود.

آموزش فتوشاپ برای هنرجویان

مخاطبین کلاس آموزش فتوشاپ

  • دانشجویان رشته عکاسی
  • داشنجویان رشته گرافیک
  • دانشجویان رشته معماری
  • علاقمندان به طراحی و ویرایش تصاویر
  • علاقمندان به یادگیری کار با نرم افزار افترافکت

همان طور که در بالا مشاهده کردید از (علاقمندان به یادگیری کار با نرم افزار افترافکت) نام بردیم، زیرا یکی از پیش زمینه های کار با افترافکت توانایی کار با نرم افزار فتوشاپ می باشد.

فتوشاپ چیست؟

فتوشاپ (Adobe Photoshop) پرطرفدارترین نرم افزار طراحی و ویرایش تصویر در دنیا می باشد، این نرم افزار توسط کمپانی Adobe ساخته شده است.

فتوشاپ ابزاری قدرتمند در زمینه ویرایش عکس ها و تصاویر با فرمتهای مختلفی مانند png و jpg می باشد، فتوشاپ طرفداران بسیاری زیادی در سراسر دنیا دارد.

درواقع می توان گفت کمتر کسی را می شود پیدا کرد که در دنیای امروزی با کامپیوتر و لب تاپ کار کرده و نام نرم افزار فتوشاپ را نشنیده باشد.

زیرا برای هر فردی که با یک سیستم رایانه ای چه با نسخه ویندوز و چه نسخه مک کار می کند، فتوشاپ نامی کاملاً آشنا می باشد.

نرم افزاری بسیار قدرتمند در زمینه های طراحی و ویرایش عکس که در تمام دنیا عکاسان و طراحان حرفه ای، از فتوشاپ برای ویرایش پروژه های خود استفاده می کنند.