آموزش فتوشاپ با بهترین سیستم های آموزشی

دوره های آموزش فتوشاپ با بهترین سیستم های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و زیر نظر اساتید باتجربه و مجرب برگزار می گردد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب مجهز به بروزترین تجهیزات آموزشی می باشد و تمامی دوره ها با بهترین امکانات برگزار می گردد.

اگر قصد شرکت در دوره های آموزش فتوشاپ را دارید می توانید از طریق سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به ثبت نام نمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برای آن دسته از افرادی که به صورتی اینترنتی اقدام به ثبت نام می نمایند تخفیفاتی در نظر گرفته است.

توجه داشته باشید که این دوره ها به دلیل استقبال هنرجویان به سرعت در حال تمکیل ظرفیت می باشد و پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر در این دوره ها ثبت نام نمایید.

به دلیل کاربردی بودن نرم افزار فتوشاپ، تمامی کسانی که کارهای طراحی و گرافیکی انجام می دهند لازم است که به این نرم افزار تسلط داشته باشند.

آموزش فتوشاپ با بهترین سیستم های آموزشی

ارائه مدرک پس از اتمام دوره

پس از آن که دوره های آموزش فتوشاپ را با موفقیت پشت سر گذاشتید، از طرف مجتمع فنی تهران به شما یک مدرک معتبر دو زبانه ارائه می شود.

شما می توانید با این مدرک وارد بازارکار شوید و به سرعت جذب بازارکار شوید و همچنین می توانید در شرکت های خصوصی و دولتی استخدام شوید.

مدارک مجتمع فنی تهران معتبرترین مدرک فنی در کشور محسوب می شود و شما می توانید با شرکت در دوره های مربوطه این مدارک را به دست آورید.

راه ارتباطی بین شما و کارشناسان

اگر می خواهید در دوره های این مجموعه شرکت کنید اما اطلاعات کمی دارید، می توانید از کارشناسان این مجموعه کمک بگیرید.

شما می توانید به صورت تلفنی و حضوری با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید تا مشکل شما را برای شرکت در دوره ها برطرف نمایند.