آموزش طراحی لباس مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

اگر خلاق و عاشق مد می باشید، این کار مناسب دوستان عزیز می باشد.طراحی مدولباس، هنر استفاده از طراحی وزیبایی شناسی در به وجود آوردن پوشاک، کیف، کفش و زیورآلات است.

آموزش طراحی لباس شیک و مجلسی مد متاثر از فرهنگ‌ها و آداب و رسوم جوامع مختلف بوده و به اندازه همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است.

طراح مد و لباس باید دید خوبی نسبت به رنگ­ها و اشکال داشته و در هنر دوخت و برش متبحر باشد.

او باید از آخرین تحولات و تغییرات در دنیای مد اطلاع داشته و جامعه خود را به خوبی شناخته و از نیاز و علایق آن آگاه باشد تا بتواند متناسب با نیاز و علایق آن­ها مدهای زیبا و مورد پسندی را ارائه دهد.

هنر جویان با گذراندن واحدهایی نظیر اصول طراحی لباس، مبانی رنگ و خلاقیت؛ مهارت در طراحی پیداکرده و با گذراندن نرم افزار های ایلاستریتور و فتوشاپ ایده­های خود را اجرایی می­نمایند.   

دوره آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس به عنوان یکی از شاخه های اصلی مد شناخته می شود .این شاخه از دیزاین با گسترش فرهنگ مد به کشورهای غیر غربی موجبات نو جویی و نیاز به طرح های جدید را در این کشورها بوجود آورده.

ارائه ی آموزش طراحی لباس شیک و مجلسی جدید بر اساس ویژگی های فرهنگی و بومی و همگام با رویکردهای جهانی این صنعت از دغدغه های طراحان این رشته در کشورهای در حال توسعه می باشد .

این دوره در مدت یکسال و سه ماه به آموزه هایی از دیزاین لباس میپردازد و هنرجو میتواند پس از پایان دوره 1- به بهترین نحو ایده پردازی کند 2- ایده های خود را در قالب طرح های تصویر سازی لباس روی کاغذ پیاده سازی کند 3- دست به تولید طرح های خود بزند و یا بر روند تولید لباس نظارت داشته باشد.