آموزش طراحی لباس ساده در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

آموزش طراحی لباس ساده در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یک شاخه از هنر است که در آن به مبانی هنرهای تجسمی ، طراحی فیگور ، طراحی کالکشن ،جنسیت سازی و مد و سبک شناسی و مولاژ می پردازد.
در طراحی لباس آن چیزی که حائز اهمیت است خلاقیت است. کسی که طراح لباس است باید توانایی بالایی در خلق کردن تصویر داشته باشد. طراح لباس باید شخصیتی هنری و خلاق داشته باشد تا بتواند در طراحی لباس موفق شود به طوریکه بتواند تصویر ذهنی خود را به راحتی روی کاغذ پیاده کند و بتواند انواع رنگها را ترکیب کند طوری که رنگ های جدید در بیاورد.
آموزش طراحی لباس ساده در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب پس از طراحی لباس مورد نظر با توجه به طرح خود پارچه موردلازم را برای آن طرح انتخاب و برای دوخت به دوزنده میسپارد.
در طراحی لباس لازم نیست که حتما از ابزارهای تجسمی استفاده کرد میتوان با استفاده از مواد پیرامون و الهام گرفتن از اشیا و اجسام مختلف یک طرح لباس جدید را ایجاد کرد.

هدف نخست در طراحی لباس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

آموزش طراحی لباس ساده در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب باید نخست هدف خود را مشخص کرده و سپس شروع به طراحی کند تا با شناختی که نسبت به مواد دارد به طراحی لباس بپردازد. از بخش های مهم طراحی لباس انتخاب رنگ است.
یکی از اصول طراحی لباس برای فصل های مختلف شناخت دقیق رنگها است که با توجه به گرم و سرد بودن رنگها از آن استفاده می شود.
طراحی لباس با طراحی دوخت متفاوت است طراحی دوخت شامل نازک دوزی و ضخیم دوزی ، دوخت هایی مثل لباس شب و لباس عروس و غیره است.ولی در طراحی لباس مرحله قبل از طراحی دوخت است .
که در آن طراح لباس با خلاقیتی که دارد ایده پردازی می کند و طرح هایی را   با توجه به جامعه و فرهنگ و آداب و رسوم ارائه می کند. 
در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با آموزش تخصصی طراحی لباس شما می توانید به مهارت طراحی لباس دست پیدا کنید.