آموزش طراحی لباس در مجتمع فنی تهران

آموزش طراحی لباس راحت در مجتمع فنی تهران رشته ای از هنر است که با اصول زیبایی و دوخت، به تولید یک اثر هنری در لباس می پردازد.  هدف از رشته طراحی لباس تولید یک طرح منحصر بفرد مناسب با ویژگی های جسمانی افراد میباشد.

در طراحی لباس خلاقیت و ایده یک طراح بیشترین تاثیر را در موفقیت رشته طراحی لباس دارد.یک طراح لباس با توجه به شناخت اندام و رعایت تناسب های طولی و عرضی و به کمک خلاقیت ذهنی میتواند بهترین طراحی را انجام دهد.

آموزش طراحی لباس راحت در مجتمع فنی تهران با توجه به نیاز مشتریان و آموزش طراحی لباس که دیده تلاش خود را برای طراحی ایده ذهنی از لباس متمرکز میکند و پس از طراحی با توجه به شناخت انواع پارچه که در طول آموزش طراحی لباس به آن رسیده است پارچه مورد نیاز برای طرح خود را تعیین میکند و با مولاژ الگوی اصلی لباس را در می آورد و سپس برای دوخت به دوزنده و چرخکار میسپارد.

در بعضی موارد با توجه به علاقه طراح لباس به دوخت و مراحل دوخت ، دوخت را می تواند خود طراح انجام دهد ولی در حالت عادی این کار وظیفه طراح لباس نیست.

هنرهای تجسمی در طراحی لباس

در آموزش طراحی لباس راحت در مجتمع فنی تهران لباس شما با مبانی هنرهای تجسمی ، طراحی فیگور، مد و سبک شناسی ، طراحی کالکشن و مولاژ آشنا می شوید و مهارت طراحی لباس را به طور حرفه ای می آموزیدو می توانید با توجه به خلاقیت و ایده پردازی فردی بهترین و موفق ترین طراح لباس شوید.

در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با بکارگیری بهترین روش آموزش در زمینه طراحی لباس  شما می توانید  یک طراح لباس حرفه ای بشوید.

با دریافت مدرک متعتبر مجتمع فنی تهران در زمینه آموزش طراحی لباس می توانید وارد بازار کار شده و برای خود کسب درامد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش طراحی لباس در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با کارشناسان ما در ارتباط باشید.