دوره آموزش حسابداری کاربردی

آموزش حسابداری کاربردی توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، زیر نظر اساتید برجسته کشوری، علاقمندان می توانند از طریق همین سایت برای شرکت در این دوره اقدام نمایند.

دوره حسابداری کاربردی شروعیست برای کسانی که علاقه دارند به عنوان یک حسابداری حرفه ای جذب بازار کارشده و مشفول شوند.

اگر می خواهید وارد شغل حسابداری شوید اما هیچ شناختی از آن ندارید و یا فارغ التحصیل این رشته یا رشته های مرتبط هستید اما به دلیل داشتن استرس و نبود اعتماد به نفس لازم برای انجام کارحسابداری، نمی توانید به حرفه حسابداری ورود کنید.

آیا احساس می کنید باید در یک دوره آموزشی خوب یک آموزشگاه فنی حرفه ای حسابداری شرکت کنید، پیشنهاد می کنیم در دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران شرکت کنید.

در حقیقت کسانی که قصد دارند در زمینه حسابداری به یک متخصص و حرفه ای تبدیل شوند، می توانند در این دوره شرکت نمایند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با توجه به اهمیت امروزه حرفه حسابداری تصمیم به برگزاری دوره های مختلف آموزش حسابداری برای هنرجویان علاقمند به این حرفه گرفته است.

مهم ترین هدف از برگزاری دوره آموزش حسابدرای آشنایی هنرجویان با افراد برتر این حرفه در ایران می باشد تا بیشتر با بازارکار واقعی آشنا شوند.

اگر می خواهید در دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت کنید، به شما پیشنهاد می کنیم برای نام نویسی همین حالا اقدام فرمایید.

آموزش حسابداری کاربردی

هدف از برگزاری این دوره

اصلی ترین هدف مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برگزاری دوره های آموزش حسابداری تربیت و تعلیم حسابداران کاربلد جدید می باشد.

همان طور که می دانید برای تبدیل شدن به یک متخصص و کاربلد در حرفه حسابداری تنها تحصیلات دانشگاهی کافی نمی باشد.

افرادی که در دانشگاه دانشجوی رشته حسابداری بودند می توانند با حضور در این دوره گام بزرگی برای حرفه ای شدن بردارند.

برای اشتغال در حوزه حسابداری، لازم است علوم کاربردی و مورد نظر کارفرما فرا گرفته شود تا تبدیل به یک حسابدار حرفه ای شوید.

رشته حسابداری از نظر اشتغال در صدر همه رشته ها قرار دارد چون همه شرکتها موسسات، سازمانها، ارگانها و حتی فروشگاهها هم به حسابداری نیاز دارند.

آینده شغلی رشته حسابداری بسیار روشن است، هر روزه تعداد شرکتهایی که ثبت میشوند رو به رشد است و هریک از ایشان نیاز به حسابداردارند.

شرکت هایی که در حال توسعه هستند نیز به جمع تقاضا کنندگان حسابدار اضافه می شوند این بازار آنقدر ظرفیت دارد که اگر حسابدار با دانش حسابداری ویژه بازار کار آشنا باشد بیکارنخواهد ماند.

توجه داشته باشید که مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران، پس از پایان برگزاری این دوره به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می کند.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش حسابداری کاربردی

هنرجویان عزیزی که قصد حضور در دوره آموزش حسابداری کاربردی مجتمع فنی تهران را دارند می توانند، با مراجعه به قسمت ثبت نام سایت برای شرکت در این دوره اقدام نمایند.

همچنین همکاران ما آماده پاسخگویی به هنرجویان می باشند، فقط کافیست با شماره تلفن های 66929920 – 66933379  تماس حاصل فرمایید.