دوره آموزش حسابداری کاربردی

آموزش حسابداری کاربردی توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، زیر نظر اساتید برجسته کشوری، علاقمندان می توانند از طریق همین سایت برای شرکت در این دوره اقدام نمایند.

دوره حسابداری کاربردی شروعیست برای کسانی که علاقه دارند به عنوان یک حسابداری حرفه ای جذب بازار کارشده و مشفول شوند.

در حقیقت کسانی که قصد دارند در زمینه حسابداری به یک متخصص و حرفه ای تبدیل شوند، می توانند در این دوره شرکت نمایند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با توجه به اهمیت امروزه حرفه حسابداری تصمیم به برگزاری دوره های مختلف آموزش حسابداری برای هنرجویان علاقمند به این حرفه گرفته است.

مهم ترین هدف از برگزاری دوره آموزش حسابدرای آشنایی هنرجویان با افراد برتر این حرفه در ایران می باشد.

اگر می خواهید در دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت کنید، به شما پیشنهاد می کنیم برای نام نویسی همین حالا اقدام فرمایید.

آموزش حسابداری کاربردی

هدف از برگزاری این دوره

اصلی ترین هدف مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برگزاری دوره های آموزش حسابداری تربیت و تعلیم حسابداران کاربلد جدید می باشد.

همان طور که می دانید برای تبدیل شدن به یک متخصص در حرفه حسابداری تنها تحصیلات دانشگاهی کافی نمی باشد.

افرادی که در دانشگاه دانشجوی رشته حسابداری بودند می توانند با حضور در این دوره گام بزرگی برای حرفه ای شدن بردارند.

توجه داشته باشید که مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران، پس از پایان برگزاری این دوره به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می کند.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش حسابداری کاربردی

هنرجویان عزیزی که قصد حضور در دوره آموزش حسابداری کاربردی مجتمع فنی تهران را دارند می توانند، با مراجعه به قسمت ثبت نام سایت برای شرکت در این دوره اقدام نمایند.

همچنین همکاران ما آماده پاسخگویی به هنرجویان می باشند، فقط کافیست با شماره تلفن های 66929920 – 66933379  تماس حاصل فرمایید.