آموزش برنامه نویسی سی شارپ 2020

جهت شرکت در کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ 2020 می توانید برروی لینک ثبت نام کلیک نمایید، این کلاس توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می شود.

کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ 2020 یکی از معتبرترین کلاس های آموزش زبان C# در ایران می باشد که درپایان آن به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.

اگر شما علاقمند به یادگیری کدنویسی با زبان سی شارپ می باشید می توانید در معتبرترین کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ در ایران شرکت نمایید.

توجه داشته باشید برای حضور در این کلاس نیازی به داشتن هیچ پیش نیازی نمی باشد، تنها شرط حضور در کلاس داشتن پشت کار و حضور فعال در کلاس درس می باشد.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ 2020

تاریخچه ای از زبان سی شارپ

در طی پروسه توسعه فریم ورک .NET، کتابخانه های کلاس در ابتدا توسط یک سیستم کامپایلر با کد مدیریت شده به نام Simple Managed C (SMC) نوشته شده بودند.

در ژانویه سال ۱۹۹۹، آندرس هایلسبرگ یک تیم تشکیل داد تا یک زبان برنامه نویسی جدید به نام Cool بسازد که مخفف C-like Object Oriented Language یا “زبان شی گرای مانند C” بود.

شرکت مایکروسافت قصد داشت نام Cool را به عنوان نام نهایی این زبان نگه دارد، اما به خاطر دلایل مربوط به علامت تجاری از این کار صرف نظر کرد.

زمانی که پروژه .NET در کنفرانس توسعه دهندگان حرفه‌ای در جولای سال ۲۰۰۰ به طور عمومی اعلام شد، این زبان به C# تغییر نام داده شد و کتابخانه های کلاس و ASP.NET Runtime به C# انتقال داده شدند.

طراح اصول زبان برنامه نویسی سی شارپ و معمار ارشد شرکت مایکروسافت، آندرس هایلسبرگ است که در گذشته در طراحی Turbo Pascal، Embarcadero Delphi (در گذشته CodeGear Delphi، Inprise Delphi و Borland Delphi) Visual J++ دست داشت.

وی در محاصبه ها و مقالات فنی اظهار کرده است که نقایص بیشتر زبان های برنامه نویسی اصلی (مانند C++، Java، Delphi و Smalltalk)، اصول اولیه زمان اجرای زبان مشترک (Common Language Runtime – CLR) را بنا نهادند که بعدها باعث طراحی زبان C# شد.

زبان برنامه نویسی سی شارپ

سی شارپ (#C (یک زبان برنامه نویسی بزرگ است و یکی از زبان هایی است که به وسیله چارچوب دات نت پشتیبانی می شود.

با استفاده از سی شارپ می توانید برنامه های مختلفی مانند برنامه های تحت ویندوز و همچنین تحت وب ایجادکنید.

یادگیری این زبان را با استفاده از آموزش های بسیار ساده مجتمع فنی تهران شروع کنید، در این دوره شامل آموزش مبانی سی شارپ است و چگونگی ایجاد برنامه های ویندوزی، ارتباط با دیتابیس و مفاهیم دیگر را به شما آموزش داده می شود.

هدف از این آموزش ها، یادگیری مفاهیم مختلف برنامه نویسی بوده و شما می توانید از آنها نه تنها در سی شارپ بلکه در سایر زبانها هم استفاده کنید.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ در مجتمع فنی تهران

آموزش برنامه نویسی سی شارپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیرنظر اساتید و متخصصین برجسته این زبان برنامه نویسی، جهت ثبت نام از طریق همین سایت اقدام فرمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب قصد دارد درجهت معرفی متخصصین بیشتری به حرفه کدنویسی و اَپ دیزاین دوره های معتبری در زمینه آموزش برنامه نویسی سی شارپ برگزار کند.

برنامه نویسان می توانند برنامه‌های C# را در سیستم‌عامل‌های لینوکس، ویندوز، iOS و اندروید بنویسند.

C# یک زبان برنامه‌نویسی مدرن است، می توانیم از آن برای نوشتن برنامه‌های نرم‌افزاری مدرن امروزی استفاده کنیم.

به همین دلیل این زبان طرفداران بسیار زیادی در دنیا و ایران دارد، بنابراین جامعه ما در آینده ای نزدیک نیاز بیشتری به متخصصین سی شارپی خواهد داشت.