آموزش برنامه نویسی سی شارپ گام به گام

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ گام به گام را برگزار می کند، علاقمندان می توانند از طریق لینک “ثبت نام” در این دوره نام نویسی نمایند.

با توجه به علاقه زیاد کاربران به یادگیری زبان C# مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، کلاس آموزشی در این زمینه برگزار می کند.

سی شارپ یکی از زبان های برنامه نویسی بسیار محبوب در ایران است، با اینکه زبان های برنامه نویسی در دنیا است اما نمی توان قابلیت های فراوانی که در دل این برنامه نهفته است چشم پوشی کرد.

هنرجویان عزیز اگر علاقمند به یادگیری زبان سی شارپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می باشید همین حالا به صورت اینترنتی در این کلاس ثبت نام کنید تا شامل تخفیفات ویژه مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شوید.

درباره سی شارپ

سی شارپ (#C (یک زبان برنامه نویسی بزرگ است و یکی از زبانهایی است که به وسیله چارچوب دات نت پشتیبانی میشود.

با استفاده از سی شارپ میتوانید برنامه های مختلفی مانند برنامههای تحت ویندوز و همچنین تحت وب ایجادکنید.

یادگیری این زبان را با استفاده از آموزشهای بسیار ساده مجتمع فنی تهران شروع کنید، در این دوره شامل آموزش مبانی سی شارپ است و چگونگی ایجاد برنامههای ویندوزی، ارتباط با دیتابیس و مفاهیم دیگر را به شما آموزش داده می شود.

هدف از این آموزشها، یادگیری مفاهیم مختلف برنامه نویسی بوده و شما میتوانید از آنها نه تنها در سی شارپ بلکه در سایر زبانها هم استفاده کنید.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ گام به گام

تاریخچه سی شارپ

در طی فرایند توسعه فریم ورک .NET، کتابخانه های کلاس در ابتدا توسط یک سیستم کامپایلر با کد مدیریت شده به نام Simple Managed C (SMC) نوشته شده بودند.

در ژانویه سال ۱۹۹۹، آندرس هایلسبرگ یک تیم تشکیل داد تا یک زبان برنامه نویسی جدید به نام Cool بسازد که مخفف C-like Object Oriented Language یا “زبان شی گرای مانند C” بود.

شرکت مایکروسافت قصد داشت نام Cool را به عنوان نام نهایی این زبان نگه دارد، اما به خاطر دلایل مربوط به علامت تجاری از این کار صرف نظر کرد.

زمانی که پروژه .NET در کنفرانس توسعه دهندگان حرفه‌ای در جولای سال ۲۰۰۰ به طور عمومی اعلام شد، این زبان به C# تغییر نام داده شد و کتابخانه های کلاس و ASP.NET Runtime به C# انتقال داده شدند.

طراح اصول زبان برنامه نویسی سی شارپ و معمار ارشد شرکت مایکروسافت، آندرس هایلسبرگ است که در گذشته در طراحی Turbo Pascal، Embarcadero Delphi (در گذشته CodeGear Delphi، Inprise Delphi و Borland Delphi) Visual J++ دست داشت.

وی در محاصبه ها و مقالات فنی اظهار کرده است که نقایص بیشتر زبان های برنامه نویسی اصلی (مانند C++، Java، Delphi و Smalltalk)، اصول اولیه زمان اجرای زبان مشترک (Common Language Runtime – CLR) را بنا نهادند که بعدها باعث طراحی زبان C# شد.

درباره دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ گام به گام

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با همکاری اساتید برجسته کشوری، دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ گام به گام را برگزار می کند.

این دوره در رده برترین کلاس های آموزشی در ایران قرار می گیرد، زیرا مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در پایان به شما هنرجویان مدرک معتبر و بین المللی اعطا خواهد کرد.

همچنین این دوره در بهترن کلاس مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با امکانات روز دنیا برگزار خواهد شد، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.